Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1336
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
...kwiat jednej nocy, albo jeden kwiat w nocy...
-
...wulkan latający ponad chmurami!
-
Marku, to było widać, że do Brugii masz sentyment! Dzięki!
-
te ogony tez mi zaimponowaly
-
z "Avatarem" mi się skojarzyło :)
-
ale super i to małe :) ogon też niezły
-
to też niesamowite, piękna roślinka
-
piękne te ptaszki, kolorowe, super!
-
fajna :)
-
dzięki Marku za plusowanie na zielonej irlandzkiej trawce :)
Pozdrowienia
-
...kwiat jednej nocy, albo jeden kwiat w nocy...
-
...wulkan latający ponad chmurami!
-
Marku, to było widać, że do Brugii masz sentyment! Dzięki!
-
te ogony tez mi zaimponowaly
-
z "Avatarem" mi się skojarzyło :)
-
ale super i to małe :) ogon też niezły
-
to też niesamowite, piękna roślinka
-
piękne te ptaszki, kolorowe, super!
-
fajna :)
-
dzięki Marku za plusowanie na zielonej irlandzkiej trawce :)
Pozdrowienia