Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1336

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. pt.janicki
    pt.janicki (29.01.2010 18:05)
    ...kwiat jednej nocy, albo jeden kwiat w nocy...
  2. pt.janicki
    pt.janicki (29.01.2010 18:00)
    ...wulkan latający ponad chmurami!
  3. pt.janicki
    pt.janicki (29.01.2010 17:57)
    Marku, to było widać, że do Brugii masz sentyment! Dzięki!
  4. mapew
    mapew (29.01.2010 16:50)
    te ogony tez mi zaimponowaly
  5. voyager747
    voyager747 (29.01.2010 16:09)
    z "Avatarem" mi się skojarzyło :)
  6. voyager747
    voyager747 (29.01.2010 16:06)
    ale super i to małe :) ogon też niezły
  7. voyager747
    voyager747 (28.01.2010 21:54)
    to też niesamowite, piękna roślinka
  8. voyager747
    voyager747 (28.01.2010 21:53)
    piękne te ptaszki, kolorowe, super!
  9. voyager747
    voyager747 (28.01.2010 21:49)
    fajna :)
  10. milanello80
    milanello80 (27.01.2010 0:13)
    dzięki Marku za plusowanie na zielonej irlandzkiej trawce :)
    Pozdrowienia