Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1338

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (26.01.2010 18:53)
    bede musial poszukac, jak sie nazywa. Byly to bardzo wysokie pedy na kilka metrow (z kazdej rosliny jedna taka lodyga), z daleka wygladaly na uschniete, a dopiero z bliska bylo widac te niepozorne kwiatki
  2. voyager747
    voyager747 (26.01.2010 18:47)
    dziwna, ale ładna :)
  3. voyager747
    voyager747 (26.01.2010 18:42)
    ale fajowa :)
  4. voyager747
    voyager747 (26.01.2010 18:42)
    piękny widoczek
  5. mapew
    mapew (26.01.2010 18:17)
    niestety. Wiekszosc z nich nawet slyszalem, ale nie zapisalem od razu i nazwy te (dotad mi nieznane) zaraz umknely
  6. city_hopper
    city_hopper (26.01.2010 18:14)
    Dzięki za wizytę :-)
  7. city_hopper
    city_hopper (26.01.2010 18:00)
    A znasz może nazwy poszczególnych roślin?
  8. city_hopper
    city_hopper (26.01.2010 18:00)
    Harmonia barw :-)
  9. bkrystina
    bkrystina (25.01.2010 21:50)
    Marku dzięki za krótki wiosenno-zimowy wypad tej mroźnej zimy.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (25.01.2010 21:12)
    Marku, dzięki za zimowy spacer po ogrodach Marzahn.