Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1338
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
bede musial poszukac, jak sie nazywa. Byly to bardzo wysokie pedy na kilka metrow (z kazdej rosliny jedna taka lodyga), z daleka wygladaly na uschniete, a dopiero z bliska bylo widac te niepozorne kwiatki
-
dziwna, ale ładna :)
-
ale fajowa :)
-
piękny widoczek
-
niestety. Wiekszosc z nich nawet slyszalem, ale nie zapisalem od razu i nazwy te (dotad mi nieznane) zaraz umknely
-
Dzięki za wizytę :-)
-
A znasz może nazwy poszczególnych roślin?
-
Harmonia barw :-)
-
Marku dzięki za krótki wiosenno-zimowy wypad tej mroźnej zimy.
-
Marku, dzięki za zimowy spacer po ogrodach Marzahn.
-
bede musial poszukac, jak sie nazywa. Byly to bardzo wysokie pedy na kilka metrow (z kazdej rosliny jedna taka lodyga), z daleka wygladaly na uschniete, a dopiero z bliska bylo widac te niepozorne kwiatki
-
dziwna, ale ładna :)
-
ale fajowa :)
-
piękny widoczek
-
niestety. Wiekszosc z nich nawet slyszalem, ale nie zapisalem od razu i nazwy te (dotad mi nieznane) zaraz umknely
-
Dzięki za wizytę :-)
-
A znasz może nazwy poszczególnych roślin?
-
Harmonia barw :-)
-
Marku dzięki za krótki wiosenno-zimowy wypad tej mroźnej zimy.
-
Marku, dzięki za zimowy spacer po ogrodach Marzahn.