Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1334

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. pan_hons
    pan_hons (30.01.2010 16:22)
    Serdecznie dziękuję za wizytę i liczne plusy z mojej podróży z Görlitz! Pozdrawiam i zapraszam na kolejną podróż:))
  2. zfiesz
    zfiesz (30.01.2010 15:37)
    śmiech śmiechem marku, ale alkoholizm to bardzo poważny problem wśród rdzennej ludności obu ameryk. kiedys rozpijanie tubylcow było łatwym sposobem na ostudzenie ich ducha walki. dziś to społeczny problem...
  3. 2_koty
    2_koty (30.01.2010 15:35)
    śliczne te kwiatuszki
  4. 2_koty
    2_koty (30.01.2010 15:33)
    prażynki? :-0
  5. mapew
    mapew (30.01.2010 13:57)
    co mial robic, jak kobiety poszly na targ? :-)
  6. zfiesz
    zfiesz (30.01.2010 13:35)
    ojoj! niestety, nie tylko ekwadorscy indianie lubią przesadzać: http://kolumber.pl/photos/show/19441 :-(
  7. lmichorowski
    lmichorowski (30.01.2010 0:51)
    Marku, dziękuję za wizytę na moich Hawajach i liczne plusiki. Pozdrawiam.
  8. bkrystina
    bkrystina (29.01.2010 23:09)
    dzięki za wizytę, pozdrawiam
  9. mapew
    mapew (29.01.2010 21:25)
    na calej dlugosci :-)
  10. mapew
    mapew (29.01.2010 20:33)
    :-)