Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1333

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. zfiesz
    zfiesz (30.01.2010 22:03)
    jeszcze smutniejsze jest to, że ci kilkuletni chłopcy, już niedługo, prawdopodobnie pójdą w ślady ojców.

    co ciekawe, (na przykładzie meksykańskim) o ile indianie pili do bólu i za zwyczaj kończyli żałośnie, o tyle reszta latynosów pije raczej według "standardów" i w ilościach europejskich. inna sprawa, że indianie (ponoć) mają genetycznie słabsze głowy.
  2. mapew
    mapew (30.01.2010 21:23)
    ... jak ten podgladacz z aparatem stad zniknie :)
  3. freemarti
    freemarti (30.01.2010 21:22)
    ale te mrówki brrrrr
  4. freemarti
    freemarti (30.01.2010 21:21)
    aż chce się pic :)
  5. freemarti
    freemarti (30.01.2010 21:21)
    matko jak u nas :))
  6. freemarti
    freemarti (30.01.2010 21:20)
    najmniejszy najfajniejszy :)) a bez ogona :-)
  7. freemarti
    freemarti (30.01.2010 21:18)
    przyczajona małpka ukryty Mapew :)
  8. freemarti
    freemarti (30.01.2010 21:18)
    fajne mają kompleciki :))
  9. freemarti
    freemarti (30.01.2010 21:16)
    zaraz cos przeskrobie :)
  10. mapew
    mapew (30.01.2010 17:00)
    zgadza sie, zfieszu. Zauwazylem to tez podczas tej podrozy. Smutno sie robi widzac kilkuletnich chlopcow prowadzacych swoich ojcow, ktorzy moga ledwo ustac na nogach.