Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1276
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
no w koncu jak dlugo mozna tak siedziec... :-)
-
Czyli mają prawie 1.800 lat... Ciekawe, co po budowlach z naszych czasów pozostanie w XXXIX wieku?
-
Góry są niesamowite. Najwyższy szczyt pasma Elburs (bo to ono dominuje nad panoramą Teheranu) - Damavand, ma 5.671 m n.p.m. W 1984 r. miałem okazję spędzić tu blisko 3 tygodnie na stoisku na targach międzynarodowych. Tereny targowe były zlokalizowane właśnie u stóp tych gór. Bliskość gór sprawia także, że woda w teherańskich kranach jest smaczna, czysta i zimna gdyż jej ujęcia są właśnie w górach.
-
Co ludzie wrzucają przez te kratki?
-
Miałem ten sam dylemat np. z Hawajami i podróżą po krajach bałtyckich jednakże zdecydowałem się nowo dodanych zdjęć nie przesuwać, by ułatwić tym którzy już odwiedzili te podróże zapoznanie się tylko ze zdjęciami, których nie widzieli wcześniej.
Masz rację,trochę traci na tym zarówno chronologia, jak i spójność tematyczna, ale co zrobić...
-
Zaiste! To strasznie wczesnie, az niewiarygodnie!
-
Jednego juz zmoglo :-)
-
Będzie sporo ptaków.... :)
-
nie - to odmiana żółto-granatowych bananów ;]
-
Marku,
oczywiście cieszy me, że wpadłeś zobaczyć moje fotki. Dużo nowości już nie będzie.
Powoli zmierzam do końca obróbki.
Dzięki!
-
no w koncu jak dlugo mozna tak siedziec... :-)
-
Czyli mają prawie 1.800 lat... Ciekawe, co po budowlach z naszych czasów pozostanie w XXXIX wieku?
-
Góry są niesamowite. Najwyższy szczyt pasma Elburs (bo to ono dominuje nad panoramą Teheranu) - Damavand, ma 5.671 m n.p.m. W 1984 r. miałem okazję spędzić tu blisko 3 tygodnie na stoisku na targach międzynarodowych. Tereny targowe były zlokalizowane właśnie u stóp tych gór. Bliskość gór sprawia także, że woda w teherańskich kranach jest smaczna, czysta i zimna gdyż jej ujęcia są właśnie w górach.
-
Co ludzie wrzucają przez te kratki?
-
Miałem ten sam dylemat np. z Hawajami i podróżą po krajach bałtyckich jednakże zdecydowałem się nowo dodanych zdjęć nie przesuwać, by ułatwić tym którzy już odwiedzili te podróże zapoznanie się tylko ze zdjęciami, których nie widzieli wcześniej.
Masz rację,trochę traci na tym zarówno chronologia, jak i spójność tematyczna, ale co zrobić... -
Zaiste! To strasznie wczesnie, az niewiarygodnie!
-
Jednego juz zmoglo :-)
-
Będzie sporo ptaków.... :)
-
nie - to odmiana żółto-granatowych bananów ;]
-
Marku,
oczywiście cieszy me, że wpadłeś zobaczyć moje fotki. Dużo nowości już nie będzie.
Powoli zmierzam do końca obróbki.
Dzięki!