Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1276

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (19.02.2010 15:23)
    no w koncu jak dlugo mozna tak siedziec... :-)
  2. lmichorowski
    lmichorowski (19.02.2010 15:02)
    Czyli mają prawie 1.800 lat... Ciekawe, co po budowlach z naszych czasów pozostanie w XXXIX wieku?
  3. lmichorowski
    lmichorowski (19.02.2010 14:53)
    Góry są niesamowite. Najwyższy szczyt pasma Elburs (bo to ono dominuje nad panoramą Teheranu) - Damavand, ma 5.671 m n.p.m. W 1984 r. miałem okazję spędzić tu blisko 3 tygodnie na stoisku na targach międzynarodowych. Tereny targowe były zlokalizowane właśnie u stóp tych gór. Bliskość gór sprawia także, że woda w teherańskich kranach jest smaczna, czysta i zimna gdyż jej ujęcia są właśnie w górach.
  4. lmichorowski
    lmichorowski (19.02.2010 14:44)
    Co ludzie wrzucają przez te kratki?
  5. lmichorowski
    lmichorowski (19.02.2010 14:36)
    Miałem ten sam dylemat np. z Hawajami i podróżą po krajach bałtyckich jednakże zdecydowałem się nowo dodanych zdjęć nie przesuwać, by ułatwić tym którzy już odwiedzili te podróże zapoznanie się tylko ze zdjęciami, których nie widzieli wcześniej.
    Masz rację,trochę traci na tym zarówno chronologia, jak i spójność tematyczna, ale co zrobić...
  6. s.wawelski
    s.wawelski (19.02.2010 6:11)
    Zaiste! To strasznie wczesnie, az niewiarygodnie!
  7. s.wawelski
    s.wawelski (19.02.2010 6:08)
    Jednego juz zmoglo :-)
  8. dino
    dino (18.02.2010 23:58)
    Będzie sporo ptaków.... :)
  9. echachoch
    echachoch (18.02.2010 23:14)
    nie - to odmiana żółto-granatowych bananów ;]
  10. dino
    dino (18.02.2010 22:08)
    Marku,
    oczywiście cieszy me, że wpadłeś zobaczyć moje fotki. Dużo nowości już nie będzie.
    Powoli zmierzam do końca obróbki.

    Dzięki!