Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1274

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. zfiesz
    zfiesz (20.02.2010 7:51)
    dzień dobry panie inżynierze:-) (to w temacie skoczybruzdy;-) już wiesz jak zaczęła się moja meksykańska choroba, ale później... później było już tylko gorzej;-) wielkie dzięki!
  2. mapew
    mapew (20.02.2010 1:13)
    dlatego bardzo szkoda mi tego narodu, bo duza jego czesc chcialaby zyc zupelnie inaczej (nie zaprzeczajac przy tym naukom islamu) niz nakazuje im panstwo. I podziwiam stale odwage tych ludzi.
  3. voyager747
    voyager747 (20.02.2010 1:01)
    lubią się przeglądać najwyraźniej :)
  4. mapew
    mapew (20.02.2010 0:58)
    to bylo wielkie lustrzankowe spotkanie :-))
  5. lmichorowski
    lmichorowski (20.02.2010 0:00)
    Obejrzałem do końca. Jak zwykle - uklony do samej ziemi za kawał dobrej roboty. Pozdrowienia.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (19.02.2010 23:45)
    Wiesz Marku, to samo zauważyłem w Iranie 25 lat temu. Mimo, że po ulicach krążyły wówczas patrole tzw. pazdarów - islamskiej Gwardii Rewolucyjnej (Pasdaran-e Enqelab), kobiety starały się na tyle na ile bylo to możliwe nadać swemu ubiorowi cechy indywidualne, wyróżniające je z tłumu.
  7. lmichorowski
    lmichorowski (19.02.2010 23:29)
    To fakt, zawsze zniszczą nie to, co przydaloby się zniszczyć...
  8. lmichorowski
    lmichorowski (19.02.2010 23:27)
    A widzisz.... A już myślałem, że w modlitewnym transie zaczął lewitować.
  9. lmichorowski
    lmichorowski (19.02.2010 23:25)
    A czy może się nie podobać? To oczywista oczywistość, że to jest piękne.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (19.02.2010 23:14)
    Taka sceneria sprzyja milczeniu. Fajny nastrój i piękne zdjęcie.