Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1277
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
ale chmurki, boskie ! :)
-
Witam mam jedno pytanie co do Photoshopa
Jak wymazuje datę z nieba albo jednolitej barwy to wszystko ok. Ale gdy na przykład mamy stadion i chcę wymazać datę która jest na krzesełka to sie nanosi coś co nie powinno tam być co zrobić z tym jak radzicie
Pozdrawiam Czarek
-
Piękna faktura piasku
-
sorrki, że tak po cichu, ale co tu gadać marku?:-)
dziwne tylko, bo wydawało mi się, że już tu kiedyś byłem (kilka komentarzy i plusów też na to wskazuje) a jednak miałem sporo do nadrobienia;-)
-
W zasadzie zauważyłem to, oglądając dalsze zdjęcia. Ale to było pierwsze i jeszcze nie byłem pewien.
-
Leszku, dziekuje serdecznie za te mile odwiedziny i za rade. Masz racje. Na szczescie w kolejnych odcinkach podrozy (poza Galapagos) nie dodalem jeszcze tylu zdjec, wiec nie zrobie nowymi tyle zamieszania. Niektore zdjecia musialem troche przesunac, bo byly dodane wczesniej a nie pasowaly tematycznie do tych nowszych, wiec je troche chronologicznie i tematyczne poprzesuwalem. Ale nowych zdjec z Galapagos nie bede juz chyba wsuwal miedzy te "stare", choc powstanie przez to troche balaganu pod wzgledem pokazywanych miejs/wysp :-)
-
Znowu Ekwador pokrzyżował mi zamiar odwiedzenia innej z Twoich podróży, ale gdy zobaczyłem że są nowe zdjęcia nie mogłem się oprzeć. I nie żałuję. Jeżeli mógłbym Ci coś zasugerować, to wydaje mi się, że dla oglądających byłoby wygodniej by nowe zdjęcia były umieszczane już po tych, które były wcześniej, a nie "mieszane"z nimi. Pozdrawiam i czekam na dalszy ciąg.
-
zgadza sie. To ten, ktory muzykowal na jednym z poprzednich zdjec (instrument lezy obok). Wyczerpalo go to ;-)
-
Pan chyba nieco "zmęczony" fiestą...
-
mialem troche szczescia, bo tylko na krotkie chwile szczyt wylanial sie calkowicie spoza chmur :-)
-
ale chmurki, boskie ! :)
-
Witam mam jedno pytanie co do Photoshopa
Jak wymazuje datę z nieba albo jednolitej barwy to wszystko ok. Ale gdy na przykład mamy stadion i chcę wymazać datę która jest na krzesełka to sie nanosi coś co nie powinno tam być co zrobić z tym jak radzicie
Pozdrawiam Czarek -
Piękna faktura piasku
-
sorrki, że tak po cichu, ale co tu gadać marku?:-)
dziwne tylko, bo wydawało mi się, że już tu kiedyś byłem (kilka komentarzy i plusów też na to wskazuje) a jednak miałem sporo do nadrobienia;-) -
W zasadzie zauważyłem to, oglądając dalsze zdjęcia. Ale to było pierwsze i jeszcze nie byłem pewien.
-
Leszku, dziekuje serdecznie za te mile odwiedziny i za rade. Masz racje. Na szczescie w kolejnych odcinkach podrozy (poza Galapagos) nie dodalem jeszcze tylu zdjec, wiec nie zrobie nowymi tyle zamieszania. Niektore zdjecia musialem troche przesunac, bo byly dodane wczesniej a nie pasowaly tematycznie do tych nowszych, wiec je troche chronologicznie i tematyczne poprzesuwalem. Ale nowych zdjec z Galapagos nie bede juz chyba wsuwal miedzy te "stare", choc powstanie przez to troche balaganu pod wzgledem pokazywanych miejs/wysp :-)
-
Znowu Ekwador pokrzyżował mi zamiar odwiedzenia innej z Twoich podróży, ale gdy zobaczyłem że są nowe zdjęcia nie mogłem się oprzeć. I nie żałuję. Jeżeli mógłbym Ci coś zasugerować, to wydaje mi się, że dla oglądających byłoby wygodniej by nowe zdjęcia były umieszczane już po tych, które były wcześniej, a nie "mieszane"z nimi. Pozdrawiam i czekam na dalszy ciąg.
-
zgadza sie. To ten, ktory muzykowal na jednym z poprzednich zdjec (instrument lezy obok). Wyczerpalo go to ;-)
-
Pan chyba nieco "zmęczony" fiestą...
-
mialem troche szczescia, bo tylko na krotkie chwile szczyt wylanial sie calkowicie spoza chmur :-)
