Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1277

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. voyager747
    voyager747 (18.02.2010 21:26)
    ale chmurki, boskie ! :)
  2. czarny.pol
    czarny.pol (18.02.2010 19:56)
    Witam mam jedno pytanie co do Photoshopa


    Jak wymazuje datę z nieba albo jednolitej barwy to wszystko ok. Ale gdy na przykład mamy stadion i chcę wymazać datę która jest na krzesełka to sie nanosi coś co nie powinno tam być co zrobić z tym jak radzicie

    Pozdrawiam Czarek
  3. kasy1
    kasy1 (18.02.2010 18:38)
    Piękna faktura piasku
  4. zfiesz
    zfiesz (17.02.2010 23:53)
    sorrki, że tak po cichu, ale co tu gadać marku?:-)

    dziwne tylko, bo wydawało mi się, że już tu kiedyś byłem (kilka komentarzy i plusów też na to wskazuje) a jednak miałem sporo do nadrobienia;-)
  5. lmichorowski
    lmichorowski (17.02.2010 23:49)
    W zasadzie zauważyłem to, oglądając dalsze zdjęcia. Ale to było pierwsze i jeszcze nie byłem pewien.
  6. mapew
    mapew (17.02.2010 23:31)
    Leszku, dziekuje serdecznie za te mile odwiedziny i za rade. Masz racje. Na szczescie w kolejnych odcinkach podrozy (poza Galapagos) nie dodalem jeszcze tylu zdjec, wiec nie zrobie nowymi tyle zamieszania. Niektore zdjecia musialem troche przesunac, bo byly dodane wczesniej a nie pasowaly tematycznie do tych nowszych, wiec je troche chronologicznie i tematyczne poprzesuwalem. Ale nowych zdjec z Galapagos nie bede juz chyba wsuwal miedzy te "stare", choc powstanie przez to troche balaganu pod wzgledem pokazywanych miejs/wysp :-)
  7. lmichorowski
    lmichorowski (17.02.2010 23:21)
    Znowu Ekwador pokrzyżował mi zamiar odwiedzenia innej z Twoich podróży, ale gdy zobaczyłem że są nowe zdjęcia nie mogłem się oprzeć. I nie żałuję. Jeżeli mógłbym Ci coś zasugerować, to wydaje mi się, że dla oglądających byłoby wygodniej by nowe zdjęcia były umieszczane już po tych, które były wcześniej, a nie "mieszane"z nimi. Pozdrawiam i czekam na dalszy ciąg.
  8. mapew
    mapew (17.02.2010 23:14)
    zgadza sie. To ten, ktory muzykowal na jednym z poprzednich zdjec (instrument lezy obok). Wyczerpalo go to ;-)
  9. lmichorowski
    lmichorowski (17.02.2010 23:07)
    Pan chyba nieco "zmęczony" fiestą...
  10. mapew
    mapew (17.02.2010 23:00)
    mialem troche szczescia, bo tylko na krotkie chwile szczyt wylanial sie calkowicie spoza chmur :-)