Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1278

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. lmichorowski
    lmichorowski (17.02.2010 22:58)
    Piękne zdjęcie.
  2. mapew
    mapew (17.02.2010 22:44)
    Lamy; wikunie sa duzo drobniejsze i bardziej smukle. Widac je z bliska na kilku innych moich zdjeciach z tej okolicy :-)
  3. lmichorowski
    lmichorowski (17.02.2010 22:41)
    Lamy, czy wikunie?
  4. lmichorowski
    lmichorowski (17.02.2010 22:36)
    Nawet bardzo ładnie...
  5. kolumberka
    kolumberka (17.02.2010 15:31)
    i już roznosi pyłek!
  6. lmichorowski
    lmichorowski (17.02.2010 8:28)
    Marku, dziękuję za odwiedziny w krajach bałtyckich i worek plusów. Gratuluję przekroczenia 50.000 i pozdrawiam.
  7. voyager747
    voyager747 (17.02.2010 0:54)
    witaj w świecie 50cio tysięczników :)
  8. mapew
    mapew (16.02.2010 20:56)
    dzieki dino. Dokladnie taka sama :-)
  9. mapew
    mapew (16.02.2010 20:53)
    to maja juz chyba wrodzone :-)
  10. mapew
    mapew (16.02.2010 20:32)
    ale nie wypadlo... ;-)