Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1275

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. lmichorowski
    lmichorowski (19.02.2010 23:09)
    "Lustrzanka" godna Twojej lustrzanki...
  2. mapew
    mapew (19.02.2010 22:26)
    widac ten smog nawet na powyzszym zdjeciu :-)
  3. lmichorowski
    lmichorowski (19.02.2010 20:39)
    Tego nie wiedziałem. A zanieczyszczenie powietrza jest rzeczywiście spore.
  4. lmichorowski
    lmichorowski (19.02.2010 20:36)
    Ja też tak myślę.
  5. dino
    dino (19.02.2010 17:34)
    duża skarbonka...
  6. mapew
    mapew (19.02.2010 17:31)
    ogladalem tez Twoje zdjecia z 1984 r.
    Woda ta jest tez rozprowadzana po miescie w otwartych kanalach, aby w ten sposob zmniejszac zanieczyszczenie powietrza :)
  7. mapew
    mapew (19.02.2010 17:29)
    pieniadze
  8. dino
    dino (19.02.2010 17:28)
    cegły???
  9. mapew
    mapew (19.02.2010 17:17)
    sadze, ze duzo mniej, niz po tych...
  10. lmichorowski
    lmichorowski (19.02.2010 15:52)
    Marku, niestety muszę przerwać oglądanie. Dotarłem do Szirazu, ale na pewno wkrótcę wrócę. Dużego plusa daję już teraz. Pozdrawiam.