Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1273

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. s.wawelski
    s.wawelski (21.02.2010 6:34)
    Podobny, lecz bardziej staroswiecki kursowal kiedys z LaPaz do Arica w Chile. Natawilismy sie bardzo, ze odbedziemy taka podroz, ale na miejscu okazalo sie, ze juz od paru lat nie kursuje... Bardzo zaluje! Widze, ze bede musial jeszcza raz pojechac do Ekwadoru :-)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (21.02.2010 6:31)
    Niesamowite!!! To sa chyba jednak trawersy... Podobna trasa jechalem w Peru - tam pociag trawersowal 300-metrowe wzniesienie piecioma trawersami, a po drugiej stronie zbocza jeszcza dwoma opuszczal sie w dol.
  3. s.wawelski
    s.wawelski (21.02.2010 6:21)
    To co, ten pociag trawersowal to zbocze?
  4. s.wawelski
    s.wawelski (21.02.2010 6:19)
    Nawet nie zauwazylem kiedy Ci piaty krzyzyk stuknal :-) Gratulacje!!

    Jechales tym pociagiem?
  5. dino
    dino (20.02.2010 20:46)
    Marku,

    pozdrawiam i dzięki!!!
  6. mj1945
    mj1945 (20.02.2010 17:03)
    Dziękuję za górskie plusy.
  7. powsinoga45
    powsinoga45 (20.02.2010 16:15)
    Podpowiem: oczko - dusza - oczyma duszy swojej :)
  8. city_hopper
    city_hopper (20.02.2010 10:41)
    Bryła robi wrażenie ciekawszej od katedry :-)
  9. city_hopper
    city_hopper (20.02.2010 10:40)
    Fasada mocno nieforemna ...
  10. 2_koty
    2_koty (20.02.2010 10:39)
    Marku - rzeczywiście Twoje zdjęcia pustyni Namib zrobiły ogromne wrażenie. Też się zastanawiałam jaki afrykański kraj wybrałabym, gdyby nie Twoje podróże. Z drugiej chcieliśmy zobaczyć czarną, subsaharyjską Afrykę, jednocześnie z małym prawdopodobieństwem wplątania się w większe kłopoty, a to mocno zawęża wybór.
    W każdym bądź razie - dzięki za inspiracje :-)