Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1273
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
Podobny, lecz bardziej staroswiecki kursowal kiedys z LaPaz do Arica w Chile. Natawilismy sie bardzo, ze odbedziemy taka podroz, ale na miejscu okazalo sie, ze juz od paru lat nie kursuje... Bardzo zaluje! Widze, ze bede musial jeszcza raz pojechac do Ekwadoru :-)
-
Niesamowite!!! To sa chyba jednak trawersy... Podobna trasa jechalem w Peru - tam pociag trawersowal 300-metrowe wzniesienie piecioma trawersami, a po drugiej stronie zbocza jeszcza dwoma opuszczal sie w dol.
-
To co, ten pociag trawersowal to zbocze?
-
Nawet nie zauwazylem kiedy Ci piaty krzyzyk stuknal :-) Gratulacje!!
Jechales tym pociagiem?
-
Marku,
pozdrawiam i dzięki!!!
-
Dziękuję za górskie plusy.
-
Podpowiem: oczko - dusza - oczyma duszy swojej :)
-
Bryła robi wrażenie ciekawszej od katedry :-)
-
Fasada mocno nieforemna ...
-
Marku - rzeczywiście Twoje zdjęcia pustyni Namib zrobiły ogromne wrażenie. Też się zastanawiałam jaki afrykański kraj wybrałabym, gdyby nie Twoje podróże. Z drugiej chcieliśmy zobaczyć czarną, subsaharyjską Afrykę, jednocześnie z małym prawdopodobieństwem wplątania się w większe kłopoty, a to mocno zawęża wybór.
W każdym bądź razie - dzięki za inspiracje :-)
-
Podobny, lecz bardziej staroswiecki kursowal kiedys z LaPaz do Arica w Chile. Natawilismy sie bardzo, ze odbedziemy taka podroz, ale na miejscu okazalo sie, ze juz od paru lat nie kursuje... Bardzo zaluje! Widze, ze bede musial jeszcza raz pojechac do Ekwadoru :-)
-
Niesamowite!!! To sa chyba jednak trawersy... Podobna trasa jechalem w Peru - tam pociag trawersowal 300-metrowe wzniesienie piecioma trawersami, a po drugiej stronie zbocza jeszcza dwoma opuszczal sie w dol.
-
To co, ten pociag trawersowal to zbocze?
-
Nawet nie zauwazylem kiedy Ci piaty krzyzyk stuknal :-) Gratulacje!!
Jechales tym pociagiem? -
Marku,
pozdrawiam i dzięki!!! -
Dziękuję za górskie plusy.
-
Podpowiem: oczko - dusza - oczyma duszy swojej :)
-
Bryła robi wrażenie ciekawszej od katedry :-)
-
Fasada mocno nieforemna ...
-
Marku - rzeczywiście Twoje zdjęcia pustyni Namib zrobiły ogromne wrażenie. Też się zastanawiałam jaki afrykański kraj wybrałabym, gdyby nie Twoje podróże. Z drugiej chcieliśmy zobaczyć czarną, subsaharyjską Afrykę, jednocześnie z małym prawdopodobieństwem wplątania się w większe kłopoty, a to mocno zawęża wybór.
W każdym bądź razie - dzięki za inspiracje :-)