Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1254

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. dino
    dino (27.02.2010 15:50)
    myśmy niestety nie widzieli tych milaczków :)
  2. dino
    dino (27.02.2010 15:49)
    jak miło.... :)
  3. dino
    dino (27.02.2010 15:48)
    z zewnątrz to nic.....dopiero w środku jest ciekawie........wszystko w złocie....
  4. dino
    dino (27.02.2010 15:47)
    mam ten gatunek....teraz nawet na filmiku :))


    piękny, i z rozłożonymi skrzydełkami pojawia się kolor pomarańczowy
  5. dino
    dino (27.02.2010 15:46)
    zajęte jedzeniem pozowały :)
  6. mapew
    mapew (27.02.2010 15:45)
    ... a po takim sytym jedzeniu pojda spac :-)
  7. dino
    dino (27.02.2010 15:38)
    dla pułku wojska :)))
  8. mapew
    mapew (27.02.2010 15:36)
    ...dla calej wsi :)
  9. mapew
    mapew (27.02.2010 15:34)
    to czulabys sie tam jak w raju :-)
  10. mapew
    mapew (27.02.2010 15:28)
    :-)