Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1255

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (27.02.2010 15:05)
    przy niektorych wodopojach w parku widzielismy duze ogniwa sloneczne... :)
  2. 2_koty
    2_koty (27.02.2010 14:56)
    Podobno ciągle "tylko" trzy są podświetlane.
    Zdziwiło mnie też, że niektóre wodopoje mają zamontowane pompy, żeby nie wysychały (czyli przyciągały zwierzynę w porze suchej)
  3. mapew
    mapew (27.02.2010 14:36)
    to niedzielny poranek, wszystko uspione...
  4. lmichorowski
    lmichorowski (27.02.2010 0:09)
    Dziękuję za odwiedziny Hawajów i Egiptu, plusy i komentarze. Pozdrawiam.
  5. lmichorowski
    lmichorowski (26.02.2010 23:18)
    Dzięki za kolejne przepiękne zdjęcia. Pozdrawiam.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (26.02.2010 23:07)
    No właśnie! Ale dlaczego miał dotąd tylko jeden plusik ?...
  7. lmichorowski
    lmichorowski (26.02.2010 23:05)
    Rozmarzenie...
  8. lmichorowski
    lmichorowski (26.02.2010 22:56)
    Komu?, komu?, bo idę do domu....
  9. aysha_5
    aysha_5 (26.02.2010 22:52)
    o kurka...raj dla moich oczu...sama robię korale !
  10. aysha_5
    aysha_5 (26.02.2010 22:52)
    co tu wybrać ?