Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1252

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (27.02.2010 16:06)
    tylko te pare chmur chetnie bym jeszcze odsunal... ;-)
  2. mapew
    mapew (27.02.2010 16:02)
    nieumyta? ;-)
  3. mapew
    mapew (27.02.2010 16:01)
    te wszystkie wiezowce z tylu staly na skarpie - fajny widok co prawda na doline, ale jak tak skarpa sie urwie... albo trzesienie ziemi przyjdzie...
  4. dino
    dino (27.02.2010 15:59)
    bez piwa też można pogadać .......
  5. mapew
    mapew (27.02.2010 15:59)
    ogladalem wlasnie Twoj filmik na youtube, fajne te klejnoty... i widac, jak niesamowicie szybkie...
    najfajniejsze te z tymi dlugimi ogonami i z bialym grubym puchem na nogach... :-)
    (a tutaj w podnieceniu zapomnialem o mozliwosci uzycia flesza :-)
  6. dino
    dino (27.02.2010 15:58)
    i znów czyściutko :)
  7. dino
    dino (27.02.2010 15:57)
    ciężko.....
  8. dino
    dino (27.02.2010 15:57)
    ....nadlatuje :)
  9. dino
    dino (27.02.2010 15:56)
    piękne :)
  10. dino
    dino (27.02.2010 15:56)
    a widoczek taki .....himalajski :)))