Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1256

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. aysha_5
    aysha_5 (26.02.2010 22:49)
    nno to będzie rosół !!!
  2. aysha_5
    aysha_5 (26.02.2010 22:48)
    ciekawe po co mu ten sznur ???
  3. aysha_5
    aysha_5 (26.02.2010 22:47)
    bezcenna !!!
  4. aysha_5
    aysha_5 (26.02.2010 22:44)
    ciekawe co na to SANEPID
  5. zby.nek
    zby.nek (26.02.2010 22:32)
    Piękne ;}super ;} i bardzo dziękuję za odznakę ;} pozdrawiam serdecznie ;}
  6. lmichorowski
    lmichorowski (26.02.2010 22:32)
    No, w końcu Kargul i Pawlak "opchnęli" tego farbowanego kabana....
  7. lmichorowski
    lmichorowski (26.02.2010 22:19)
    Z towarem, czy z zakupami?...
  8. lmichorowski
    lmichorowski (26.02.2010 22:18)
    ... a może chce mini?...
  9. lmichorowski
    lmichorowski (26.02.2010 22:11)
    ...i kolorowe jarmarki...
  10. lmichorowski
    lmichorowski (26.02.2010 22:09)
    Klasyczny "embarras de richesse"...