Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1253

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. dino
    dino (27.02.2010 15:55)
    ojejku......:))

    SUPER!!!
  2. mapew
    mapew (27.02.2010 15:55)
    a "moje" chyba byly glodne... :)
  3. dino
    dino (27.02.2010 15:55)
    tufy, bomby wulkaniczne, grząsko......słowem wulkan......ale te kolory :)
  4. mapew
    mapew (27.02.2010 15:54)
    ja tez widzialem mnostwo krów a tylko raz wikunie i raz lamy ... :)
  5. dino
    dino (27.02.2010 15:54)
    no i mieliśmy go jednak poza trasą ..... następnym razem :))
  6. dino
    dino (27.02.2010 15:53)
    prawie Fujijama :))
  7. dino
    dino (27.02.2010 15:52)
    piękna fota....ale Ci pozowały te wulkany.... :)
  8. mapew
    mapew (27.02.2010 15:52)
    zloto az kapie :-) Ale niestety w srodku nie wolno bylo fotografowac... :-(
  9. dino
    dino (27.02.2010 15:51)
    to naprawdę pięęęękny głaz :)))

    a reszta wypełnia kadr :))
  10. dino
    dino (27.02.2010 15:50)
    czarna lama :))