Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1251
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
masz racje, tez mi sie tak kojarzylo :)
-
stacja Piekło.... :)
-
tutaj chmury wyjatkowo nie przeszkadzaly ;-)
-
po lewej jest widoczna droga dojazdowa do pierwszego schroniska (za plecami) :-)
-
Indiana Jones w spódnicy :))
-
a ja nastepnym razem na Cotopaxi ;-)
-
a wie pani, kupiłam pomidory na zupę..... pani zobaczy....
-
musialbym pojechac do Japonii i porownac ;-)
(i tu znowu te chmury zaslaniaja)
-
...może to był koliber gigant?? :))))
-
:)
-
masz racje, tez mi sie tak kojarzylo :)
-
stacja Piekło.... :)
-
tutaj chmury wyjatkowo nie przeszkadzaly ;-)
-
po lewej jest widoczna droga dojazdowa do pierwszego schroniska (za plecami) :-)
-
Indiana Jones w spódnicy :))
-
a ja nastepnym razem na Cotopaxi ;-)
-
a wie pani, kupiłam pomidory na zupę..... pani zobaczy....
-
musialbym pojechac do Japonii i porownac ;-)
(i tu znowu te chmury zaslaniaja) -
...może to był koliber gigant?? :))))
-
:)