Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1251

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (27.02.2010 16:12)
    masz racje, tez mi sie tak kojarzylo :)
  2. dino
    dino (27.02.2010 16:11)
    stacja Piekło.... :)
  3. mapew
    mapew (27.02.2010 16:10)
    tutaj chmury wyjatkowo nie przeszkadzaly ;-)
  4. mapew
    mapew (27.02.2010 16:09)
    po lewej jest widoczna droga dojazdowa do pierwszego schroniska (za plecami) :-)
  5. dino
    dino (27.02.2010 16:09)
    Indiana Jones w spódnicy :))
  6. mapew
    mapew (27.02.2010 16:08)
    a ja nastepnym razem na Cotopaxi ;-)
  7. dino
    dino (27.02.2010 16:08)
    a wie pani, kupiłam pomidory na zupę..... pani zobaczy....
  8. mapew
    mapew (27.02.2010 16:07)
    musialbym pojechac do Japonii i porownac ;-)
    (i tu znowu te chmury zaslaniaja)
  9. dino
    dino (27.02.2010 16:07)
    ...może to był koliber gigant?? :))))
  10. dino
    dino (27.02.2010 16:07)
    :)