Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1233
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
+++++++++
-
świetne!
-
ale super miejsce....pluszę kolejne zdjęcie i co jedno to fajniejsze :)
-
wspaniała roślina
-
piękny dywan :)
-
ale fajne....
-
Ja sobie to przypomniałem po obejrzeniu zdjęcia, ale tekstu nie pamiętałem - wygrzebałem go w sieci...
-
staram się jak mogę
-
Mam już za sobą całość. Gratuluję podróży. Piękne zdjęcia i klimaty. Jedyne czego mi brakowało, to trochę relacji, takiej jak przy okazji podróży do Ekwadoru. Pozdrawiam.
-
Krople rosy na pajęczynie,
Niczym korale na pięknej dziewczynie,
Znikną z pierwszym promykiem słońca,
My podziwiamy je tu bez końca.
Już prozą nie można pisać komentarzy, to się porobiło :)
-
+++++++++
-
świetne!
-
ale super miejsce....pluszę kolejne zdjęcie i co jedno to fajniejsze :)
-
wspaniała roślina
-
piękny dywan :)
-
ale fajne....
-
Ja sobie to przypomniałem po obejrzeniu zdjęcia, ale tekstu nie pamiętałem - wygrzebałem go w sieci...
-
staram się jak mogę
-
Mam już za sobą całość. Gratuluję podróży. Piękne zdjęcia i klimaty. Jedyne czego mi brakowało, to trochę relacji, takiej jak przy okazji podróży do Ekwadoru. Pozdrawiam.
-
Krople rosy na pajęczynie,
Niczym korale na pięknej dziewczynie,
Znikną z pierwszym promykiem słońca,
My podziwiamy je tu bez końca.
Już prozą nie można pisać komentarzy, to się porobiło :)