Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1233

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. dino
    dino (10.03.2010 0:32)
    +++++++++
  2. dino
    dino (10.03.2010 0:32)
    świetne!
  3. dino
    dino (10.03.2010 0:31)
    ale super miejsce....pluszę kolejne zdjęcie i co jedno to fajniejsze :)
  4. dino
    dino (10.03.2010 0:28)
    wspaniała roślina
  5. dino
    dino (10.03.2010 0:27)
    piękny dywan :)
  6. dino
    dino (10.03.2010 0:27)
    ale fajne....
  7. lmichorowski
    lmichorowski (10.03.2010 0:09)
    Ja sobie to przypomniałem po obejrzeniu zdjęcia, ale tekstu nie pamiętałem - wygrzebałem go w sieci...
  8. voyager747
    voyager747 (09.03.2010 23:29)
    staram się jak mogę
  9. lmichorowski
    lmichorowski (09.03.2010 23:26)
    Mam już za sobą całość. Gratuluję podróży. Piękne zdjęcia i klimaty. Jedyne czego mi brakowało, to trochę relacji, takiej jak przy okazji podróży do Ekwadoru. Pozdrawiam.
  10. voyager747
    voyager747 (09.03.2010 23:22)
    Krople rosy na pajęczynie,
    Niczym korale na pięknej dziewczynie,
    Znikną z pierwszym promykiem słońca,
    My podziwiamy je tu bez końca.


    Już prozą nie można pisać komentarzy, to się porobiło :)