Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1231

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. rebel.girl
    rebel.girl (11.03.2010 19:29)
    piękna. naprawdę piękna
  2. rebel.girl
    rebel.girl (11.03.2010 19:24)
    muszę się trochę ogrzać ;)
  3. mapew
    mapew (11.03.2010 19:22)
    o, no to i kuniu jest poeta ;-) sorry, wieszczem ;-))
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (11.03.2010 15:26)
    ..i Pani Jeziora przywiesiła u szyi sznur cudny, porannych mgieł wody pereł kryształowych dłonią wiatru na zwiewną, delikatną jedwabiście nić pajęczą nawlekanych, kwieciem niebieskim i owocami zdobnymi krasy dopełniając.

    można? można! ;P to proszę mi tu na prozę nie najeżdżać :P
    tylu raperów "rymuje".. i kto nazwie ich poetami? :P
    tak to ja też potrafię... o proszę:

    spuścili łomot na kwadracie! yo! yo!
    dwa łebki w dresach mojemu tacie!
    a że stało się to z rana! yo! yo!
    pajęczyna w rosie była utytłana! yoo meeeen!

    było o koralach ze zdjęcia? było! :D
    lol :D od dzisiaj mówcie do mnie "Wieszczu" :D hehehehe :))
  5. bkrystina
    bkrystina (11.03.2010 14:51)
    jeszcze nie przeczytałam całości nie mówią już o obejrzeniu przecudownie kolorowych zdjęć.
  6. mapew
    mapew (10.03.2010 23:03)
    :-)
  7. mapew
    mapew (10.03.2010 22:49)
    ta "aleja" ciagnie sie przez wiele kilometrow
  8. mapew
    mapew (10.03.2010 21:10)
    tylko male odcinki kanalu kolo sluz sa waskie, pozostala czesc to m.in. wielkie jezioro (sztucznie utworzone)
  9. mapew
    mapew (10.03.2010 21:04)
    no wlasnie, to i tak oplaca sie przewoznikom
  10. mapew
    mapew (10.03.2010 21:00)
    dzieki Leszku. Jak ukoncze relacje z Ekwadoru to moze sie zmobilizuje i zaczne uzupelniac inne relacje ;-)