Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1231
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
piękna. naprawdę piękna
-
muszę się trochę ogrzać ;)
-
o, no to i kuniu jest poeta ;-) sorry, wieszczem ;-))
-
..i Pani Jeziora przywiesiła u szyi sznur cudny, porannych mgieł wody pereł kryształowych dłonią wiatru na zwiewną, delikatną jedwabiście nić pajęczą nawlekanych, kwieciem niebieskim i owocami zdobnymi krasy dopełniając.
można? można! ;P to proszę mi tu na prozę nie najeżdżać :P
tylu raperów "rymuje".. i kto nazwie ich poetami? :P
tak to ja też potrafię... o proszę:
spuścili łomot na kwadracie! yo! yo!
dwa łebki w dresach mojemu tacie!
a że stało się to z rana! yo! yo!
pajęczyna w rosie była utytłana! yoo meeeen!
było o koralach ze zdjęcia? było! :D
lol :D od dzisiaj mówcie do mnie "Wieszczu" :D hehehehe :))
-
jeszcze nie przeczytałam całości nie mówią już o obejrzeniu przecudownie kolorowych zdjęć.
-
:-)
-
ta "aleja" ciagnie sie przez wiele kilometrow
-
tylko male odcinki kanalu kolo sluz sa waskie, pozostala czesc to m.in. wielkie jezioro (sztucznie utworzone)
-
no wlasnie, to i tak oplaca sie przewoznikom
-
dzieki Leszku. Jak ukoncze relacje z Ekwadoru to moze sie zmobilizuje i zaczne uzupelniac inne relacje ;-)
-
piękna. naprawdę piękna
-
muszę się trochę ogrzać ;)
-
o, no to i kuniu jest poeta ;-) sorry, wieszczem ;-))
-
..i Pani Jeziora przywiesiła u szyi sznur cudny, porannych mgieł wody pereł kryształowych dłonią wiatru na zwiewną, delikatną jedwabiście nić pajęczą nawlekanych, kwieciem niebieskim i owocami zdobnymi krasy dopełniając.
można? można! ;P to proszę mi tu na prozę nie najeżdżać :P
tylu raperów "rymuje".. i kto nazwie ich poetami? :P
tak to ja też potrafię... o proszę:
spuścili łomot na kwadracie! yo! yo!
dwa łebki w dresach mojemu tacie!
a że stało się to z rana! yo! yo!
pajęczyna w rosie była utytłana! yoo meeeen!
było o koralach ze zdjęcia? było! :D
lol :D od dzisiaj mówcie do mnie "Wieszczu" :D hehehehe :)) -
jeszcze nie przeczytałam całości nie mówią już o obejrzeniu przecudownie kolorowych zdjęć.
-
:-)
-
ta "aleja" ciagnie sie przez wiele kilometrow
-
tylko male odcinki kanalu kolo sluz sa waskie, pozostala czesc to m.in. wielkie jezioro (sztucznie utworzone)
-
no wlasnie, to i tak oplaca sie przewoznikom
-
dzieki Leszku. Jak ukoncze relacje z Ekwadoru to moze sie zmobilizuje i zaczne uzupelniac inne relacje ;-)