Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1234

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. lmichorowski
    lmichorowski (09.03.2010 23:21)
    Z danych podanych przez Marka wynika, że średnia opłata - to ok. 97.000 USD za statek. Ale od tej opłaty należałoby odjąć koszty wydłużonego rejsu w przypadky nieskorzystania z Kanału (paliwo, koszty eksploatacji statku, płące itp.). W tym kontekście nie wydaje mi się, żeby te opłaty były horrendalne. Zresztą, gdyby było to nieopłacalne, to pewnie żaden armator by tędy nie pływał.
  2. mapew
    mapew (09.03.2010 23:12)
    te byly na archipelagu Bocas del Toro
  3. mapew
    mapew (09.03.2010 23:10)
    te delfiny byly tak szybkie i ukazywaly sie zawsze w miejscach, gdzie sie ich nie spodziewalem, tak ze b. trudno bylo je sfotografowac. Te zdjecia to w sumie tylko na zasadzie przypadku :-)
  4. lmichorowski
    lmichorowski (09.03.2010 23:09)
    Szeroki...
  5. mapew
    mapew (09.03.2010 23:08)
    ....zaleglosci tez b. szybko nadrabiasz :-)))
  6. lmichorowski
    lmichorowski (09.03.2010 23:05)
    Delfinów Ci zazdroszczę... W czasie podróży po Hawajach próbowaliśmy je wypatrzyć dwukrotnie w miejscach, gdzie ponoć dość często bywają (z zatoce La Perouse'a na Maui), ale niestety- bezskutecznie. Musieliśmy zadowolić się jedynie żółwiami morskimi i mniszkami hawajskimi.
  7. voyager747
    voyager747 (09.03.2010 23:05)
    chyba, że mnie nie ma :)
  8. mapew
    mapew (09.03.2010 23:03)
    Twoje plusy sa zawsze te calkiem pierwsze... ;-)
  9. voyager747
    voyager747 (09.03.2010 23:01)
    e... plusiłem, wieki temu :)
  10. lmichorowski
    lmichorowski (09.03.2010 22:57)
    W Kostaryce była "w dżinsach"...