Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1232
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
dzieki dino :)
-
żartuję :) nie musisz
-
voyager, nie namowisz mnie tak latwo na poezje ;-))
Dalem sie juz namowic i napisalem (a wlasciwie pisze jeszcze) relacje z Ekwadoru - juz przy tym przelamalem moja bariere, drugiej bariery lamac nie bede :-))
(pozostawiam to lepszym ode mnie :-)
-
napisz coś :) spręż się :)
-
kuniu, popieram Ciebie ;-)) Ale jednoczesnie gratuluje wszystkim poetom, wierszyki chetnie czytam, ale nie pisze :-))
-
hmmm..... :))
-
i parówkowym skrytożercom też mówimy stanowcze: NIE ! :))
-
Dino się ukrywa tylko ;) Mami nam oczy cudnymi zdjęciami by odwrócić uwagę od swojej poetyckiej strony ;)
Nie no, bez przesady! ;) Zakaz pisania komentarzy prozą? To dyskryminacja nie-rymujących! :P Ładnie to tak? :P
Mówię stanowcze NIE! :P
hyhy :)
-
fajne
-
świetne
-
dzieki dino :)
-
żartuję :) nie musisz
-
voyager, nie namowisz mnie tak latwo na poezje ;-))
Dalem sie juz namowic i napisalem (a wlasciwie pisze jeszcze) relacje z Ekwadoru - juz przy tym przelamalem moja bariere, drugiej bariery lamac nie bede :-))
(pozostawiam to lepszym ode mnie :-) -
napisz coś :) spręż się :)
-
kuniu, popieram Ciebie ;-)) Ale jednoczesnie gratuluje wszystkim poetom, wierszyki chetnie czytam, ale nie pisze :-))
-
hmmm..... :))
-
i parówkowym skrytożercom też mówimy stanowcze: NIE ! :))
-
Dino się ukrywa tylko ;) Mami nam oczy cudnymi zdjęciami by odwrócić uwagę od swojej poetyckiej strony ;)
Nie no, bez przesady! ;) Zakaz pisania komentarzy prozą? To dyskryminacja nie-rymujących! :P Ładnie to tak? :P
Mówię stanowcze NIE! :P
hyhy :) -
fajne
-
świetne