Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1232

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (10.03.2010 19:38)
    dzieki dino :)
  2. voyager747
    voyager747 (10.03.2010 18:34)
    żartuję :) nie musisz
  3. mapew
    mapew (10.03.2010 17:44)
    voyager, nie namowisz mnie tak latwo na poezje ;-))
    Dalem sie juz namowic i napisalem (a wlasciwie pisze jeszcze) relacje z Ekwadoru - juz przy tym przelamalem moja bariere, drugiej bariery lamac nie bede :-))
    (pozostawiam to lepszym ode mnie :-)
  4. voyager747
    voyager747 (10.03.2010 17:39)
    napisz coś :) spręż się :)
  5. mapew
    mapew (10.03.2010 17:26)
    kuniu, popieram Ciebie ;-)) Ale jednoczesnie gratuluje wszystkim poetom, wierszyki chetnie czytam, ale nie pisze :-))
  6. dino
    dino (10.03.2010 16:08)
    hmmm..... :))
  7. voyager747
    voyager747 (10.03.2010 12:56)
    i parówkowym skrytożercom też mówimy stanowcze: NIE ! :))
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (10.03.2010 7:01)
    Dino się ukrywa tylko ;) Mami nam oczy cudnymi zdjęciami by odwrócić uwagę od swojej poetyckiej strony ;)

    Nie no, bez przesady! ;) Zakaz pisania komentarzy prozą? To dyskryminacja nie-rymujących! :P Ładnie to tak? :P
    Mówię stanowcze NIE! :P
    hyhy :)
  9. dino
    dino (10.03.2010 0:34)
    fajne
  10. dino
    dino (10.03.2010 0:34)
    świetne