Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1235
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
mnie one tez bardzo sie podobaja :-)
-
Cała przyjemność:) Datury bardzo bardzo lubię! Miałam białe, żółte, ale takie tylko na zdjęciach widziałam!
-
:-)
-
...Uczą się pilnie przez całe ranki ze swej panamskiej pierwszej czytanki...
-
Albo jak Singapur...
-
widać :)
-
Nie tak majestatyczny jak Concepcion, ale też piękny.
-
to jest po wulkanie Osorno w Chile chyba drugi najladniejszy / najsymetryczniejszy wulkan, jaki widzialem
-
obaj jesteście mistrzami w fotografowaniu takich maleństw w locie :)
-
Piękny, symetryczny kształt. Może pod tym względem konkurować z filipińskim Mayon.
-
mnie one tez bardzo sie podobaja :-)
-
Cała przyjemność:) Datury bardzo bardzo lubię! Miałam białe, żółte, ale takie tylko na zdjęciach widziałam!
-
:-)
-
...Uczą się pilnie przez całe ranki ze swej panamskiej pierwszej czytanki...
-
Albo jak Singapur...
-
widać :)
-
Nie tak majestatyczny jak Concepcion, ale też piękny.
-
to jest po wulkanie Osorno w Chile chyba drugi najladniejszy / najsymetryczniejszy wulkan, jaki widzialem
-
obaj jesteście mistrzami w fotografowaniu takich maleństw w locie :)
-
Piękny, symetryczny kształt. Może pod tym względem konkurować z filipińskim Mayon.