Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1235

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (09.03.2010 22:50)
    mnie one tez bardzo sie podobaja :-)
  2. slawannka
    slawannka (09.03.2010 22:46)
    Cała przyjemność:) Datury bardzo bardzo lubię! Miałam białe, żółte, ale takie tylko na zdjęciach widziałam!
  3. mapew
    mapew (09.03.2010 22:45)
    :-)
  4. lmichorowski
    lmichorowski (09.03.2010 22:40)
    ...Uczą się pilnie przez całe ranki ze swej panamskiej pierwszej czytanki...
  5. lmichorowski
    lmichorowski (09.03.2010 22:28)
    Albo jak Singapur...
  6. voyager747
    voyager747 (09.03.2010 22:26)
    widać :)
  7. lmichorowski
    lmichorowski (09.03.2010 22:23)
    Nie tak majestatyczny jak Concepcion, ale też piękny.
  8. mapew
    mapew (09.03.2010 22:11)
    to jest po wulkanie Osorno w Chile chyba drugi najladniejszy / najsymetryczniejszy wulkan, jaki widzialem
  9. bkrystina
    bkrystina (09.03.2010 22:09)
    obaj jesteście mistrzami w fotografowaniu takich maleństw w locie :)
  10. lmichorowski
    lmichorowski (09.03.2010 22:09)
    Piękny, symetryczny kształt. Może pod tym względem konkurować z filipińskim Mayon.