Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1230

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. zby.nek
    zby.nek (11.03.2010 20:39)
    Świetne jest ;}
  2. zby.nek
    zby.nek (11.03.2010 20:37)
    Piękne ;}
  3. zby.nek
    zby.nek (11.03.2010 20:37)
    Ciekawe zdjęcie ;}
  4. voyager747
    voyager747 (11.03.2010 20:27)
    ojej, rap, nie lubię :)
  5. mapew
    mapew (11.03.2010 19:50)
    a wiec jednak raper mowiacy proza? ;-)))
    cool, men :)
  6. mapew
    mapew (11.03.2010 19:48)
    zapraszam Cie rebel do tego "piecyka" :-)
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (11.03.2010 19:44)
    spoko luuuz, zioom! yoo men! :P
  8. rebel.girl
    rebel.girl (11.03.2010 19:39)
    ooo... to swietnie ogrzewa! ;)
  9. mapew
    mapew (11.03.2010 19:37)
    kuniu, zwracam honor! Od tych poetow zakrecilo mi sie juz w glowie :-)
    Ty i poeta? To tylko bylo z przymruzeniem oka :-)
    Ja zostaje przy calkiem prozaicznej prozie - dzieki ze mi dotrzymujesz towarzystwa :)
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (11.03.2010 19:31)
    Maaarkuuu.. no proszę Cię... :P to ja tu staram się prozę nad poziomy wznosić, a Ty mnie od poetów..? ;) :P