Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1229

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. fiera_loca
    fiera_loca (12.03.2010 0:57)
    nieeee nooooo zdjecia powalajace!chyle czola!
  2. fiera_loca
    fiera_loca (12.03.2010 0:55)
    piekne
  3. voyager747
    voyager747 (12.03.2010 0:25)
    dobrego nie ma
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (12.03.2010 0:12)
    proza, Marku. proza.. ;)
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (12.03.2010 0:11)
    widocznie sluchales tylko tego zlego.
  6. pt.janicki
    pt.janicki (11.03.2010 22:50)
    Dzięki Marku!
  7. rebel.girl
    rebel.girl (11.03.2010 20:46)
    wrócę ;)
  8. rebel.girl
    rebel.girl (11.03.2010 20:45)
    jest powalająca, tyle powiem. no i napisałeś przefajną relację!!
  9. zby.nek
    zby.nek (11.03.2010 20:42)
    Przepiękne ;} pozdrawiam z zimowej krainy ;}
  10. zby.nek
    zby.nek (11.03.2010 20:40)
    Super ;}