Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1228

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. arnold.layne
    arnold.layne (12.03.2010 21:37)
    Marek, dziękuję za plusy i spacer po Suchych Czubach :-))
  2. s.wawelski
    s.wawelski (12.03.2010 21:37)
    Dolozylem jeszcze pare zdjec z Japonii - dzieki za plusy :-)
  3. kubdu
    kubdu (12.03.2010 21:13)
    To umawiamy się na info, kiedy wiatraki odświeżysz, o.k. ?
  4. kubdu
    kubdu (12.03.2010 20:45)
    No i kto to widział, żeby taki mistrz na takie tam plusował. Oj, Mapew, Mapew, albo zima Ci dopiekła, szaruga z oknem, depresja jakaś ... albo to jakaś prowokacja. Pewnie wyszpiegowałeś, że Twoje podróże wiszą sobie u mnie na kompie na pasku i nie mogą się doczekać. A i wiatraki w letniej scenerii przebierają nerwowo łopatami.
  5. mapew
    mapew (12.03.2010 18:12)
    dzieki za pierwszego + :-)
  6. mapew
    mapew (12.03.2010 18:09)
    ... i za tego plusika tez dziekuje :-)
  7. mapew
    mapew (12.03.2010 18:09)
    dzieki fiera za tego pierwszego plusika ;-)
  8. mapew
    mapew (12.03.2010 17:46)
    ciesza mnie Wasze komentarze, fiera_lorca i rebel.girl, dziekuje :-)
  9. fiera_loca
    fiera_loca (12.03.2010 1:01)
    Jak dla mnie te pustynne to juz wogle czaaad!
  10. fiera_loca
    fiera_loca (12.03.2010 0:58)
    superfotka