Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1228
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
Marek, dziękuję za plusy i spacer po Suchych Czubach :-))
-
Dolozylem jeszcze pare zdjec z Japonii - dzieki za plusy :-)
-
To umawiamy się na info, kiedy wiatraki odświeżysz, o.k. ?
-
No i kto to widział, żeby taki mistrz na takie tam plusował. Oj, Mapew, Mapew, albo zima Ci dopiekła, szaruga z oknem, depresja jakaś ... albo to jakaś prowokacja. Pewnie wyszpiegowałeś, że Twoje podróże wiszą sobie u mnie na kompie na pasku i nie mogą się doczekać. A i wiatraki w letniej scenerii przebierają nerwowo łopatami.
-
dzieki za pierwszego + :-)
-
... i za tego plusika tez dziekuje :-)
-
dzieki fiera za tego pierwszego plusika ;-)
-
ciesza mnie Wasze komentarze, fiera_lorca i rebel.girl, dziekuje :-)
-
Jak dla mnie te pustynne to juz wogle czaaad!
-
superfotka
-
Marek, dziękuję za plusy i spacer po Suchych Czubach :-))
-
Dolozylem jeszcze pare zdjec z Japonii - dzieki za plusy :-)
-
To umawiamy się na info, kiedy wiatraki odświeżysz, o.k. ?
-
No i kto to widział, żeby taki mistrz na takie tam plusował. Oj, Mapew, Mapew, albo zima Ci dopiekła, szaruga z oknem, depresja jakaś ... albo to jakaś prowokacja. Pewnie wyszpiegowałeś, że Twoje podróże wiszą sobie u mnie na kompie na pasku i nie mogą się doczekać. A i wiatraki w letniej scenerii przebierają nerwowo łopatami.
-
dzieki za pierwszego + :-)
-
... i za tego plusika tez dziekuje :-)
-
dzieki fiera za tego pierwszego plusika ;-)
-
ciesza mnie Wasze komentarze, fiera_lorca i rebel.girl, dziekuje :-)
-
Jak dla mnie te pustynne to juz wogle czaaad!
-
superfotka