Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1227
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
ale miejsce. o świcie musi tam być niesamowicie.
-
Dzięki Marku :))
-
Dziękuję za wizytę :) Miłego weekendu !
-
Marku, dziękuję za kolejne odwiedziny Hawajów i liczne plusy. Pozdrawiam.
-
jest jest :)
-
Dziękuję za odwiedziny Hawajów, Rosji i Londynu, komentarze i liczne plusiki. Pozdrowienia.
-
Indyjski Singer ;-)
-
Ten z lewej zaraz gardziel klientowi poderżnie ;-)))
-
Kocham takie ujęcia :-)
-
Ojej ;-) Przejąłem się ;-)). Słowa Leszka uświadomiły mi, że nie mogę liczyć na "awans" do "elity" kolumberowych fotografów (i to pomimo faktu, że ów "perfekcjonista" nie skrytykował mnie ani razu - podziękować :-)))
Mam jednakowoż cichą nadzieję, że nieoficjalnego tytułu kolumberowego błazna nikt mi nie odbierze :-)))
OK, a teraz oglądam ;-)
-
ale miejsce. o świcie musi tam być niesamowicie.
-
Dzięki Marku :))
-
Dziękuję za wizytę :) Miłego weekendu !
-
Marku, dziękuję za kolejne odwiedziny Hawajów i liczne plusy. Pozdrawiam.
-
jest jest :)
-
Dziękuję za odwiedziny Hawajów, Rosji i Londynu, komentarze i liczne plusiki. Pozdrowienia.
-
Indyjski Singer ;-)
-
Ten z lewej zaraz gardziel klientowi poderżnie ;-)))
-
Kocham takie ujęcia :-)
-
Ojej ;-) Przejąłem się ;-)). Słowa Leszka uświadomiły mi, że nie mogę liczyć na "awans" do "elity" kolumberowych fotografów (i to pomimo faktu, że ów "perfekcjonista" nie skrytykował mnie ani razu - podziękować :-)))
Mam jednakowoż cichą nadzieję, że nieoficjalnego tytułu kolumberowego błazna nikt mi nie odbierze :-)))
OK, a teraz oglądam ;-)