Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1227

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mr_fixit
    mr_fixit (13.03.2010 16:42)
    ale miejsce. o świcie musi tam być niesamowicie.
  2. dino
    dino (13.03.2010 15:20)
    Dzięki Marku :))
  3. kolumberka
    kolumberka (13.03.2010 14:55)
    Dziękuję za wizytę :) Miłego weekendu !
  4. lmichorowski
    lmichorowski (13.03.2010 12:07)
    Marku, dziękuję za kolejne odwiedziny Hawajów i liczne plusy. Pozdrawiam.
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (13.03.2010 9:42)
    jest jest :)
  6. lmichorowski
    lmichorowski (13.03.2010 1:41)
    Dziękuję za odwiedziny Hawajów, Rosji i Londynu, komentarze i liczne plusiki. Pozdrowienia.
  7. arnold.layne
    arnold.layne (12.03.2010 22:35)
    Indyjski Singer ;-)
  8. arnold.layne
    arnold.layne (12.03.2010 22:21)
    Ten z lewej zaraz gardziel klientowi poderżnie ;-)))
  9. arnold.layne
    arnold.layne (12.03.2010 22:14)
    Kocham takie ujęcia :-)
  10. arnold.layne
    arnold.layne (12.03.2010 22:13)
    Ojej ;-) Przejąłem się ;-)). Słowa Leszka uświadomiły mi, że nie mogę liczyć na "awans" do "elity" kolumberowych fotografów (i to pomimo faktu, że ów "perfekcjonista" nie skrytykował mnie ani razu - podziękować :-)))
    Mam jednakowoż cichą nadzieję, że nieoficjalnego tytułu kolumberowego błazna nikt mi nie odbierze :-)))
    OK, a teraz oglądam ;-)