Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 342

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. kahlan77
    kahlan77 (12.08.2013 5:24)
    Tak właśnie myślałem ze to ta parka,ale chciałem się jeszcze upewnić
  2. s.wawelski
    s.wawelski (12.08.2013 5:13)
    To tez dobre rozwiązanie :-)
  3. latyn20
    latyn20 (12.08.2013 0:59)
    ... "a wówczas nawet lepiej nie myśleć"... i zamienić się czym prędzej w bąkojada :-)
  4. avill
    avill (11.08.2013 22:33)
    Tomku, przeczytałam jednym tchem, wspaniale opisujesz swoje podróże. Czytając mam natychmiast ochotę spakować się i jechać Twoimi śladami.
    Zdjęcia, po miniaturkach widzę, że są świetne. Rozłożę sobie oglądanie na raty.
    Gratuluję doskonałej podróży :)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (11.08.2013 22:06)
    Do zebry... miedzy innymi... :-)
  6. tykuspl
    tykuspl (11.08.2013 21:58)
    Bo zapomniałem, do których to zwierząt nie należy nigdy podchodzić od tyłu ?
  7. s.wawelski
    s.wawelski (11.08.2013 21:06)
    Faktycznie komarow nie bylo nawet w dzungli...
  8. cairos
    cairos (11.08.2013 20:26)
    Pobieżnie zapoznałem się z Twoją nowa galerią. Już widzę, że to będzie rarytas i uczta dla oczu.
  9. pan_hons
    pan_hons (11.08.2013 17:19)
    a jako że to zima była , więc zapewne komarów nie było:)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (11.08.2013 16:18)
    Dzieki! :-)