Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 342
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Tak właśnie myślałem ze to ta parka,ale chciałem się jeszcze upewnić
-
To tez dobre rozwiązanie :-)
-
... "a wówczas nawet lepiej nie myśleć"... i zamienić się czym prędzej w bąkojada :-)
-
Tomku, przeczytałam jednym tchem, wspaniale opisujesz swoje podróże. Czytając mam natychmiast ochotę spakować się i jechać Twoimi śladami.
Zdjęcia, po miniaturkach widzę, że są świetne. Rozłożę sobie oglądanie na raty.
Gratuluję doskonałej podróży :)
-
Do zebry... miedzy innymi... :-)
-
Bo zapomniałem, do których to zwierząt nie należy nigdy podchodzić od tyłu ?
-
Faktycznie komarow nie bylo nawet w dzungli...
-
Pobieżnie zapoznałem się z Twoją nowa galerią. Już widzę, że to będzie rarytas i uczta dla oczu.
-
a jako że to zima była , więc zapewne komarów nie było:)
-
Dzieki! :-)
-
Tak właśnie myślałem ze to ta parka,ale chciałem się jeszcze upewnić
-
To tez dobre rozwiązanie :-)
-
... "a wówczas nawet lepiej nie myśleć"... i zamienić się czym prędzej w bąkojada :-)
-
Tomku, przeczytałam jednym tchem, wspaniale opisujesz swoje podróże. Czytając mam natychmiast ochotę spakować się i jechać Twoimi śladami.
Zdjęcia, po miniaturkach widzę, że są świetne. Rozłożę sobie oglądanie na raty.
Gratuluję doskonałej podróży :) -
Do zebry... miedzy innymi... :-)
-
Bo zapomniałem, do których to zwierząt nie należy nigdy podchodzić od tyłu ?
-
Faktycznie komarow nie bylo nawet w dzungli...
-
Pobieżnie zapoznałem się z Twoją nowa galerią. Już widzę, że to będzie rarytas i uczta dla oczu.
-
a jako że to zima była , więc zapewne komarów nie było:)
-
Dzieki! :-)
