Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 336

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. hooltayka
    hooltayka (15.08.2013 20:36)
    Tomku...super się czyta!
    Zdjęcia fajne.Zazdroszczę podróży i spotkania tak niesamowitych zwierząt.
    Piękna podróż!
    Serdecznie pozdrawiam-)
  2. aniachal
    aniachal (15.08.2013 12:46)
    Dziękuję za wizytę w Doncaster ;)
  3. turysta1310
    turysta1310 (15.08.2013 7:30)
    W tym roku jeszcze lecą do Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu.
    Pozdrawiam tadek
  4. s.wawelski
    s.wawelski (14.08.2013 17:51)
    Coś sobie upatrzyła...
  5. s.wawelski
    s.wawelski (14.08.2013 17:44)
    Na szczescie sie mylili...
  6. s.wawelski
    s.wawelski (14.08.2013 17:42)
    A to tez sa i moje ulubione zwierzaczki :-)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (14.08.2013 17:41)
    Tak, straszniejsze niz hieny...
  8. cairos
    cairos (14.08.2013 17:38)
    Nie myliłem się, to przednia galeria ze świetnym tekstem.
  9. cairos
    cairos (14.08.2013 17:36)
    Zwęszył mięso?
  10. cairos
    cairos (14.08.2013 17:33)
    Piękne ujęcie!