Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 336
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
-
Dziękuję za wizytę w Doncaster ;)
-
W tym roku jeszcze lecą do Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu.
Pozdrawiam tadek
-
Coś sobie upatrzyła...
-
Na szczescie sie mylili...
-
A to tez sa i moje ulubione zwierzaczki :-)
-
Tak, straszniejsze niz hieny...
-
Nie myliłem się, to przednia galeria ze świetnym tekstem.
-
Zwęszył mięso?
-
Piękne ujęcie!
-
Dziękuję za wizytę w Doncaster ;)
-
W tym roku jeszcze lecą do Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu.
Pozdrawiam tadek -
Coś sobie upatrzyła...
-
Na szczescie sie mylili...
-
A to tez sa i moje ulubione zwierzaczki :-)
-
Tak, straszniejsze niz hieny...
-
Nie myliłem się, to przednia galeria ze świetnym tekstem.
-
Zwęszył mięso?
-
Piękne ujęcie!

Zdjęcia fajne.Zazdroszczę podróży i spotkania tak niesamowitych zwierząt.
Piękna podróż!
Serdecznie pozdrawiam-)