Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 334

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. pt.janicki
    pt.janicki (15.08.2013 23:26)
    ...znaleźć się między nimi, to umarł w butach...
  2. s.wawelski
    s.wawelski (15.08.2013 23:21)
    A nie nektarowiec?
  3. s.wawelski
    s.wawelski (15.08.2013 23:20)
    Posłużylem sie tu angielska nazwa tlumaczona doslownie (oxpecker, pecker - dzieciol)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (15.08.2013 23:18)
    Czy skoro oficjalnej polskiej nazwy nie ma, to mozemy przyjąć póki co moją?
  5. s.wawelski
    s.wawelski (15.08.2013 23:17)
    O cie choroba! Nigdy sie nie moge wstrzelić :-) Z tego wynika, ze ornitolodzy anglosascy i polsce pracowali w seperacji...
  6. s.wawelski
    s.wawelski (15.08.2013 23:13)
    Dzieki za nazwe tego ślicznego ptaszka.
  7. s.wawelski
    s.wawelski (15.08.2013 23:11)
    Zadziwiajace sa dla mnie niektore polskie nazwy. Żabiru (jabiru) mi sie mocno kojarzy z Brazylia i jezykiem portugalskim a tu nagle w polskim nazewnictwie uwzgledniono taką egzotyczna mieszanke :-)
  8. birder
    birder (15.08.2013 21:47)
    Black-collared Barbet czyli brodal obrożny
  9. birder
    birder (15.08.2013 21:45)
    Lillac-breasted Roller czyli kraska liliowopierśna
  10. birder
    birder (15.08.2013 21:44)
    Wygląda na młodego wojownika zbrojnego czyli Martial Eagle