Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 323

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (18.08.2013 6:09)
    Z akcji jest film, na ktorym sa rowniez ciekawe efekty dzwiekowe... :-) Zdjecie to tylko yaki jeden malo sprecyzowany moment :-)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (18.08.2013 6:07)
    Dzieki za informacje, wezme to pod uwage :-)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (18.08.2013 6:06)
    No nie? :-)
  4. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 6:02)
    a ja sie dziwie, ze nie udalo ci sie ich zobaczyc w kenii
  5. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 6:01)
    az dziwne, ze przy takiej masie ciala, oczka sa tak malenkie ;)
  6. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 5:59)
    uwielbiam takie spotkania ;)
  7. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 5:58)
    zdjecie robione z brzegu, czy lodzi ? blisko...
  8. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 5:54)
    to sa chyba tarsier
  9. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 5:46)
    no to miales szczescie ;)
  10. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 5:44)
    piekne kwiaty, tez je bardzo lubie