Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 323
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Z akcji jest film, na ktorym sa rowniez ciekawe efekty dzwiekowe... :-) Zdjecie to tylko yaki jeden malo sprecyzowany moment :-)
-
Dzieki za informacje, wezme to pod uwage :-)
-
No nie? :-)
-
a ja sie dziwie, ze nie udalo ci sie ich zobaczyc w kenii
-
az dziwne, ze przy takiej masie ciala, oczka sa tak malenkie ;)
-
uwielbiam takie spotkania ;)
-
zdjecie robione z brzegu, czy lodzi ? blisko...
-
to sa chyba tarsier
-
no to miales szczescie ;)
-
piekne kwiaty, tez je bardzo lubie
-
Z akcji jest film, na ktorym sa rowniez ciekawe efekty dzwiekowe... :-) Zdjecie to tylko yaki jeden malo sprecyzowany moment :-)
-
Dzieki za informacje, wezme to pod uwage :-)
-
No nie? :-)
-
a ja sie dziwie, ze nie udalo ci sie ich zobaczyc w kenii
-
az dziwne, ze przy takiej masie ciala, oczka sa tak malenkie ;)
-
uwielbiam takie spotkania ;)
-
zdjecie robione z brzegu, czy lodzi ? blisko...
-
to sa chyba tarsier
-
no to miales szczescie ;)
-
piekne kwiaty, tez je bardzo lubie