Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 321

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 15:54)
    Tak, ''swinki" sa z jednej strony plochliwe, ale z drugiej bardzo ciekawskie :-)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 15:52)
    Tak, siodlaty, a nazwa nawiazuje do ksztaltu wiekiego dzioba.
  3. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 15:47)
    Oj tak! Zartow z nimi nie ma.
  4. a_evermind
    a_evermind (20.08.2013 13:18)
    Uwielbiam Hiszpanię. Z przyjemnością obejrzałam kolejną odsłonę tego pięknego kraju :)
  5. a_evermind
    a_evermind (20.08.2013 13:12)
    tak sobie łypie okiem. niby obojętny, a jednak czujny :)
  6. a_evermind
    a_evermind (20.08.2013 13:12)
    to chyba bocian siodłaty
  7. a_evermind
    a_evermind (20.08.2013 13:10)
    młody sprytnie wtopił się w mamine tło :)
  8. a_evermind
    a_evermind (20.08.2013 13:06)
    sympatyczne hipcie, aczkolwiek to niebezpieczne zwierzaki.
  9. a_evermind
    a_evermind (20.08.2013 13:03)
    jak malowany! :)
  10. mj1945
    mj1945 (19.08.2013 21:57)
    Dziękuję za przeglądnięcie strony z BS,bo to temat trudny ,jak na kolumberowe podróże.Jednak z naszej perspektywy,bardzo zabawny. Pozdrawiam