Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 321
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Tak, ''swinki" sa z jednej strony plochliwe, ale z drugiej bardzo ciekawskie :-)
-
Tak, siodlaty, a nazwa nawiazuje do ksztaltu wiekiego dzioba.
-
Oj tak! Zartow z nimi nie ma.
-
Uwielbiam Hiszpanię. Z przyjemnością obejrzałam kolejną odsłonę tego pięknego kraju :)
-
tak sobie łypie okiem. niby obojętny, a jednak czujny :)
-
to chyba bocian siodłaty
-
młody sprytnie wtopił się w mamine tło :)
-
sympatyczne hipcie, aczkolwiek to niebezpieczne zwierzaki.
-
jak malowany! :)
-
Dziękuję za przeglądnięcie strony z BS,bo to temat trudny ,jak na kolumberowe podróże.Jednak z naszej perspektywy,bardzo zabawny. Pozdrawiam
-
Tak, ''swinki" sa z jednej strony plochliwe, ale z drugiej bardzo ciekawskie :-)
-
Tak, siodlaty, a nazwa nawiazuje do ksztaltu wiekiego dzioba.
-
Oj tak! Zartow z nimi nie ma.
-
Uwielbiam Hiszpanię. Z przyjemnością obejrzałam kolejną odsłonę tego pięknego kraju :)
-
tak sobie łypie okiem. niby obojętny, a jednak czujny :)
-
to chyba bocian siodłaty
-
młody sprytnie wtopił się w mamine tło :)
-
sympatyczne hipcie, aczkolwiek to niebezpieczne zwierzaki.
-
jak malowany! :)
-
Dziękuję za przeglądnięcie strony z BS,bo to temat trudny ,jak na kolumberowe podróże.Jednak z naszej perspektywy,bardzo zabawny. Pozdrawiam