Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 322

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. eli_ko
    eli_ko (19.08.2013 17:26)
    Tomku, czytając Twoją relację całkowicie oderwałam się od rzeczywistości. Niestety muszę iść do pracy i nie zdażę już obejrzeć zdjęć, ale myśle ze jutro, choć czeka mnie cieżki dzień, to nie odpuszczę sobie tak wspaniałej uczty.
    Pozdrawiam cieplutko :))
  2. anna.wujec
    anna.wujec (19.08.2013 16:07)
    Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i cieszę się, że potężna aglomeracja jaką jest Paryż podobała się na moich fotografiach. Forma lepsza i nie potrafię słowami opisać jak bardzo tęsknie za daleką i długą wyprawą.
  3. irena2005n
    irena2005n (18.08.2013 12:46)
    coś kombinuje....strach się bać....
  4. irena2005n
    irena2005n (18.08.2013 12:45)
    ziewa chyba....nudzi mu się....
  5. irena2005n
    irena2005n (18.08.2013 12:44)
    ...ależ..paskuda...
  6. s.wawelski
    s.wawelski (18.08.2013 6:27)
    Z brzegu. 30 metrow +/-
  7. s.wawelski
    s.wawelski (18.08.2013 6:26)
    Dziwne, ale prawdziwe... 11 lat temu w Masai Mara bylo ich ponoc cos tylko 2 czy 3 sztuki, no to sobie oblicz prawdopodobienstwo :-)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (18.08.2013 6:20)
    Jak to natura wiekszosc zwierzat wyposazyla na opak... :-)
  9. s.wawelski
    s.wawelski (18.08.2013 6:14)
    ...nawet jak puszcza pawia... :-)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (18.08.2013 6:13)
    Chyba jednak nie... Tarsiery zyja tylko w Azji, a tu jakby nie bylo jest Afryka pelna geba :-) Poza tym na pierwszy rzut oka sa spore roznice w wygladzie...