Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 322
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
-
Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i cieszę się, że potężna aglomeracja jaką jest Paryż podobała się na moich fotografiach. Forma lepsza i nie potrafię słowami opisać jak bardzo tęsknie za daleką i długą wyprawą.
-
coś kombinuje....strach się bać....
-
ziewa chyba....nudzi mu się....
-
...ależ..paskuda...
-
Z brzegu. 30 metrow +/-
-
Dziwne, ale prawdziwe... 11 lat temu w Masai Mara bylo ich ponoc cos tylko 2 czy 3 sztuki, no to sobie oblicz prawdopodobienstwo :-)
-
Jak to natura wiekszosc zwierzat wyposazyla na opak... :-)
-
...nawet jak puszcza pawia... :-)
-
Chyba jednak nie... Tarsiery zyja tylko w Azji, a tu jakby nie bylo jest Afryka pelna geba :-) Poza tym na pierwszy rzut oka sa spore roznice w wygladzie...
-
Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i cieszę się, że potężna aglomeracja jaką jest Paryż podobała się na moich fotografiach. Forma lepsza i nie potrafię słowami opisać jak bardzo tęsknie za daleką i długą wyprawą.
-
coś kombinuje....strach się bać....
-
ziewa chyba....nudzi mu się....
-
...ależ..paskuda...
-
Z brzegu. 30 metrow +/-
-
Dziwne, ale prawdziwe... 11 lat temu w Masai Mara bylo ich ponoc cos tylko 2 czy 3 sztuki, no to sobie oblicz prawdopodobienstwo :-)
-
Jak to natura wiekszosc zwierzat wyposazyla na opak... :-)
-
...nawet jak puszcza pawia... :-)
-
Chyba jednak nie... Tarsiery zyja tylko w Azji, a tu jakby nie bylo jest Afryka pelna geba :-) Poza tym na pierwszy rzut oka sa spore roznice w wygladzie...
Pozdrawiam cieplutko :))