Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 325
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Tutaj swiatlo pochodzi glownie z recznego reflektora punktowego.
-
Kolorowo, smakowicie, świetny dokument afrykańskiej dzikiej natury a wszystko oprawione dobrym tekstem. Dziękuję.
-
Krótkimi czy postojowymi oświetlono ich grzywy?
-
Już rozprawił się z tymi zwłokami przewieszonymi przez gałąź i rozgląda się za nową ofiarą? To nie jest wzrok skierowany na obiektyw więc Ciebie oszczędził. Kto był następny?
-
Piękne kwiaty rodzi to suche drzewo koralowe.
-
Oszałamiające widoki.
-
Podróż godna pozazdroszczenia.
-
Ulala !!! Ale fotka.
-
Smoku, dzięki za pamięć i za wiele ciekawych informacji o Islandii, które pomogły nam odbyć wspaniałą wycieczkę. Zdjęcia są na razie na moim profilu na Facebook. Zapewne za jakiś czas wrzucę na Kolumbera.
Pzdr/bARtek
-
Tomku,musiałabym być milionerką,żeby ciągle podróżować!
Obecnie pracuję i planuje kolejne wyprawy.Kontynent zmieniłam na Europę.
Tu gdzie przebywam jest fatalne łącze internetowe,dlatego bardzo mnie tu mało.
Pozdrowienia serdeczne-)
-
Tutaj swiatlo pochodzi glownie z recznego reflektora punktowego.
-
Kolorowo, smakowicie, świetny dokument afrykańskiej dzikiej natury a wszystko oprawione dobrym tekstem. Dziękuję.
-
Krótkimi czy postojowymi oświetlono ich grzywy?
-
Już rozprawił się z tymi zwłokami przewieszonymi przez gałąź i rozgląda się za nową ofiarą? To nie jest wzrok skierowany na obiektyw więc Ciebie oszczędził. Kto był następny?
-
Piękne kwiaty rodzi to suche drzewo koralowe.
-
Oszałamiające widoki.
-
Podróż godna pozazdroszczenia.
-
Ulala !!! Ale fotka.
-
Smoku, dzięki za pamięć i za wiele ciekawych informacji o Islandii, które pomogły nam odbyć wspaniałą wycieczkę. Zdjęcia są na razie na moim profilu na Facebook. Zapewne za jakiś czas wrzucę na Kolumbera.
Pzdr/bARtek -
Tomku,musiałabym być milionerką,żeby ciągle podróżować!
Obecnie pracuję i planuje kolejne wyprawy.Kontynent zmieniłam na Europę.
Tu gdzie przebywam jest fatalne łącze internetowe,dlatego bardzo mnie tu mało.
Pozdrowienia serdeczne-)
