Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 325

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (17.08.2013 20:55)
    Tutaj swiatlo pochodzi glownie z recznego reflektora punktowego.
  2. anna.wujec
    anna.wujec (17.08.2013 20:47)
    Kolorowo, smakowicie, świetny dokument afrykańskiej dzikiej natury a wszystko oprawione dobrym tekstem. Dziękuję.
  3. anna.wujec
    anna.wujec (17.08.2013 20:37)
    Krótkimi czy postojowymi oświetlono ich grzywy?
  4. anna.wujec
    anna.wujec (17.08.2013 20:35)
    Już rozprawił się z tymi zwłokami przewieszonymi przez gałąź i rozgląda się za nową ofiarą? To nie jest wzrok skierowany na obiektyw więc Ciebie oszczędził. Kto był następny?
  5. anna.wujec
    anna.wujec (17.08.2013 20:29)
    Piękne kwiaty rodzi to suche drzewo koralowe.
  6. anna.wujec
    anna.wujec (17.08.2013 20:01)
    Oszałamiające widoki.
  7. finger80
    finger80 (17.08.2013 10:25)
    Podróż godna pozazdroszczenia.
  8. finger80
    finger80 (17.08.2013 10:22)
    Ulala !!! Ale fotka.
  9. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (16.08.2013 9:30)
    Smoku, dzięki za pamięć i za wiele ciekawych informacji o Islandii, które pomogły nam odbyć wspaniałą wycieczkę. Zdjęcia są na razie na moim profilu na Facebook. Zapewne za jakiś czas wrzucę na Kolumbera.
    Pzdr/bARtek
  10. hooltayka
    hooltayka (16.08.2013 9:14)
    Tomku,musiałabym być milionerką,żeby ciągle podróżować!
    Obecnie pracuję i planuje kolejne wyprawy.Kontynent zmieniłam na Europę.
    Tu gdzie przebywam jest fatalne łącze internetowe,dlatego bardzo mnie tu mało.
    Pozdrowienia serdeczne-)