Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 324
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
sliczne sa te ptaszki ;)
-
zyrafy, zawsze wdziecznie wygladaja ;)
-
ja nie poszlabym :)
-
'kocie zaloty' ;) piekne zwierzaki
-
a gdzie zdjecie w 'akcji' ? ;)
-
zazdroszcze bardzo ;)
-
Skonczylam, Birme jednak przeczytalam wczesniej ;) Zgodze sie z toba, ze RPA to piekny kraj, szkoda, ze tak daleko. Zwierzat na fotkach mnostwo, czyli, szczescie ci dopisalo, Piekna podroz :)
-
W Kenii, na Lake Naivasha jest wyspa, gdzie rowniez mozesz sobie spacerowac wsrod zyraf, zebr, antylop, a w jeziorze podgladac hipopotamy...
-
toz to sama pieknosc :)
-
nie spodziewalam sie, ze tak szybko bedzie relacja, przeciez dopiero wrociles ;)
wroce tu jeszcze, ale najpierw ide czytac zalegla o Birmie, dawno mnie tu nie bylo :(
-
sliczne sa te ptaszki ;)
-
zyrafy, zawsze wdziecznie wygladaja ;)
-
ja nie poszlabym :)
-
'kocie zaloty' ;) piekne zwierzaki
-
a gdzie zdjecie w 'akcji' ? ;)
-
zazdroszcze bardzo ;)
-
Skonczylam, Birme jednak przeczytalam wczesniej ;) Zgodze sie z toba, ze RPA to piekny kraj, szkoda, ze tak daleko. Zwierzat na fotkach mnostwo, czyli, szczescie ci dopisalo, Piekna podroz :)
-
W Kenii, na Lake Naivasha jest wyspa, gdzie rowniez mozesz sobie spacerowac wsrod zyraf, zebr, antylop, a w jeziorze podgladac hipopotamy...
-
toz to sama pieknosc :)
-
nie spodziewalam sie, ze tak szybko bedzie relacja, przeciez dopiero wrociles ;)
wroce tu jeszcze, ale najpierw ide czytac zalegla o Birmie, dawno mnie tu nie bylo :(