Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 324

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 5:42)
    sliczne sa te ptaszki ;)
  2. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 5:41)
    zyrafy, zawsze wdziecznie wygladaja ;)
  3. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 5:39)
    ja nie poszlabym :)
  4. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 5:33)
    'kocie zaloty' ;) piekne zwierzaki
  5. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 5:32)
    a gdzie zdjecie w 'akcji' ? ;)
  6. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 5:30)
    zazdroszcze bardzo ;)
  7. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 5:25)
    Skonczylam, Birme jednak przeczytalam wczesniej ;) Zgodze sie z toba, ze RPA to piekny kraj, szkoda, ze tak daleko. Zwierzat na fotkach mnostwo, czyli, szczescie ci dopisalo, Piekna podroz :)
  8. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 2:06)
    W Kenii, na Lake Naivasha jest wyspa, gdzie rowniez mozesz sobie spacerowac wsrod zyraf, zebr, antylop, a w jeziorze podgladac hipopotamy...
  9. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 1:38)
    toz to sama pieknosc :)
  10. aga-foto
    aga-foto (18.08.2013 1:37)
    nie spodziewalam sie, ze tak szybko bedzie relacja, przeciez dopiero wrociles ;)
    wroce tu jeszcze, ale najpierw ide czytac zalegla o Birmie, dawno mnie tu nie bylo :(