Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 311

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. eli_ko
    eli_ko (20.08.2013 19:54)
    extra ujęcie !!!
  2. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 19:54)
    Spostrzegawcze kobiety zawsze na taki drobiazg zwroca uwage :-)
  3. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 19:53)
    rzeczywiście, tu widać niebieski kolor! Super panorama:)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 19:53)
    A jest sie gdzie szwedac :-)
  5. eli_ko
    eli_ko (20.08.2013 19:51)
    słodziaki :)
  6. eli_ko
    eli_ko (20.08.2013 19:50)
    przefajne te maluchy :)
  7. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 19:50)
    muszę zapamiętać jak kiedyś będę się wybierał do Indii:)
  8. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 19:49)
    wnętrze przypomina salę sułtana ze starego pałacu w Stambule:)
  9. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 19:47)
    wnętrze jak z baśni 1001 nocy:)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 19:47)
    Dlatego wybralismy styczen :-)