Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 313

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. eli_ko
    eli_ko (20.08.2013 19:29)
    świetne zdjęcie :)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 19:28)
    Moze... Bo ja tez sie do niego usmiechnalem :-)
  3. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 19:28)
    oglądałem kiedyś program na którymś z kanałów gdzie było właśnie o wkładzie Hindusów w rozwój nauki, w tym właśnie astronomii i był pokazany właśnie ten zegar.
  4. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 19:25)
    Zeby im zrobic jakiegos figla :-)
  5. eli_ko
    eli_ko (20.08.2013 19:25)
    prześliczny :)
  6. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 19:24)
    z tego co wyczytałem to nie zimorodek, ale łowiec z rodziny zimorodkowatych. Łowce bowiem występują w Azji, ale także w Afryce i Australii. Po angielsku zwane są Tree Kingfisher.
  7. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 19:21)
    Tylko, ze tamte pojazdy mialy super dopalacze, a te ledwo sie tocza :-)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 19:19)
    A to tylko maluśki kawałeczek...
  9. eli_ko
    eli_ko (20.08.2013 19:18)
    a może uśmiecha się do sympatycznego Smoka :))
  10. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 19:18)
    I my tez zrezygnowalismy z kapieli... :-)