Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 312
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
o kurde....
-
A sa przesliczne i sympatyczne :-)
-
robi wrażenie! Chętnie bym po takiej twierdzy się poszwędał:)
-
wygląda jakby miał buciki na obcasach :))
-
piękniutki ptaszek
-
wspaniały przykład radźpuckiej architektury!
-
cudnie wygląda w tym słońcu! nie ma chmur ani mgły, super oświetlenie:)
-
czyli coś podobnego wzięte z krajów arabskich z Bliskiego Wschodu....A sam pałac cudny!
-
fajniutkie są :)
-
ależ bym chciała zobaczyć z bliska takiego pingwinka....
-
o kurde....
-
A sa przesliczne i sympatyczne :-)
-
robi wrażenie! Chętnie bym po takiej twierdzy się poszwędał:)
-
wygląda jakby miał buciki na obcasach :))
-
piękniutki ptaszek
-
wspaniały przykład radźpuckiej architektury!
-
cudnie wygląda w tym słońcu! nie ma chmur ani mgły, super oświetlenie:)
-
czyli coś podobnego wzięte z krajów arabskich z Bliskiego Wschodu....A sam pałac cudny!
-
fajniutkie są :)
-
ależ bym chciała zobaczyć z bliska takiego pingwinka....