Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 312

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. eli_ko
    eli_ko (20.08.2013 19:46)
    o kurde....
  2. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 19:44)
    A sa przesliczne i sympatyczne :-)
  3. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 19:43)
    robi wrażenie! Chętnie bym po takiej twierdzy się poszwędał:)
  4. eli_ko
    eli_ko (20.08.2013 19:42)
    wygląda jakby miał buciki na obcasach :))
  5. eli_ko
    eli_ko (20.08.2013 19:36)
    piękniutki ptaszek
  6. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 19:35)
    wspaniały przykład radźpuckiej architektury!
  7. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 19:34)
    cudnie wygląda w tym słońcu! nie ma chmur ani mgły, super oświetlenie:)
  8. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 19:32)
    czyli coś podobnego wzięte z krajów arabskich z Bliskiego Wschodu....A sam pałac cudny!
  9. eli_ko
    eli_ko (20.08.2013 19:31)
    fajniutkie są :)
  10. eli_ko
    eli_ko (20.08.2013 19:31)
    ależ bym chciała zobaczyć z bliska takiego pingwinka....