Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 310

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 20:13)
    do pakistańskich ciężarówek mu jeszcze troszkę brakuje, ale i tak jest ładna i kolorowa:)
  2. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 20:12)
    bardzo ładna ramka tu wyszła:)
  3. eli_ko
    eli_ko (20.08.2013 20:10)
    ..i nie myliłam się że obejrzenie zdjeć z tej wyprawy będzie prawdziwą ucztą........
    Coż mogę powiedzieć?
    Poprostu zazdroszczę tego wszystkiego co zobaczyliście i przeżyliście - wspaniała podróż :))
  4. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 20:02)
    Wygladaja jak wielkie myszy :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 20:02)
    Pozna jesien, zima i poczatek wiosny, natomiast reszta roku jest trudna do wytrzymania.
  6. eli_ko
    eli_ko (20.08.2013 19:59)
    wygląda na niezłą jędzę.....
  7. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 19:57)
    Bo Turcy tez sie przez te tereny przewalili...
  8. eli_ko
    eli_ko (20.08.2013 19:56)
    przepięknie !!!
  9. eli_ko
    eli_ko (20.08.2013 19:55)
    cudnie :)
  10. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 19:54)
    bogate, kolorowe i piękne wnętrze:)