Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 309

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. birder
    birder (20.08.2013 20:39)
    Dropik białobrzuchy - taka jest polska nazwa
  2. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 20:21)
    Niedawno czytałem Twój Madagaskar gdzie dziwiło mnie określenie "Ósmy kontynent świata" które jakoś mi nie pasowało do mojej wiedzy o świecie, z kolei w tej publikacji idealnie by pasowało, bo nie bez kozery o Indiach mówi się (jak najbardziej słusznie) że to subkontynent. Kraj długi i szeroki, z masą ludzi, języków, religii i regionów, geograficznie i kulturowo bardzo zróżnicowany to jedno z moich największych marzeń podróżniczych. Zazdroszczę podróży i możliwości ujrzenia choć skrawka tego niesamowitego kraju. Mam nadzieję, że Indie Was zafascynowały i jeszcze ni raz tam wrócicie, bo zdecydowanie jest po co wracać:)

    Co do relacji, to bardzo mi się podobała, chyba jedna z najlepszych jakie dotychczas czytałem:) Dużo ciekawostek, fajnie przedstawione poszczególne etapy podróży, zaznaczenie poszczególnych celów turystycznych i warte uwagi wrażenia z pobytu to wielki atut tej publikacji. Świetnie komponuje się z masą pięknych zdjęć, choć jak zawsze widziałbym i chciałbym tu dwa razy tyle zdjęć, bo takich ciekawych i pięknych Indii chciałoby się zdecydowanie więcej:)

    P.S. Czekam na zapowiadany film:))
  3. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 20:19)
    aloe bogactwo form i kolorów! Cudeńko! Tutaj nic tylko cykać fotki trzeba!
  4. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 20:19)
    Tak, tu jest jak wewnatrz egzotycznego filmu...
  5. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 20:18)
    świetny klimat:) Ja się tu lepiej czuję niż w super eleganckich ulicach tzw. Zachodu....
  6. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 20:17)
    istna perełka:)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 20:16)
    Pewnie jest wiele gatunkow...
  8. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 20:16)
    Widocznie im to jakos nie przeszkadza :-)
  9. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 20:15)
    tak w ciągu dnia w słońcu? Myślałem, że go unikają i wolą cień... Ciekawe:)
  10. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 20:14)
    dobrze, że przynajmniej osobny pas jest:)