Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 309
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Dropik białobrzuchy - taka jest polska nazwa
-
Niedawno czytałem Twój Madagaskar gdzie dziwiło mnie określenie "Ósmy kontynent świata" które jakoś mi nie pasowało do mojej wiedzy o świecie, z kolei w tej publikacji idealnie by pasowało, bo nie bez kozery o Indiach mówi się (jak najbardziej słusznie) że to subkontynent. Kraj długi i szeroki, z masą ludzi, języków, religii i regionów, geograficznie i kulturowo bardzo zróżnicowany to jedno z moich największych marzeń podróżniczych. Zazdroszczę podróży i możliwości ujrzenia choć skrawka tego niesamowitego kraju. Mam nadzieję, że Indie Was zafascynowały i jeszcze ni raz tam wrócicie, bo zdecydowanie jest po co wracać:)
Co do relacji, to bardzo mi się podobała, chyba jedna z najlepszych jakie dotychczas czytałem:) Dużo ciekawostek, fajnie przedstawione poszczególne etapy podróży, zaznaczenie poszczególnych celów turystycznych i warte uwagi wrażenia z pobytu to wielki atut tej publikacji. Świetnie komponuje się z masą pięknych zdjęć, choć jak zawsze widziałbym i chciałbym tu dwa razy tyle zdjęć, bo takich ciekawych i pięknych Indii chciałoby się zdecydowanie więcej:)
P.S. Czekam na zapowiadany film:))
-
aloe bogactwo form i kolorów! Cudeńko! Tutaj nic tylko cykać fotki trzeba!
-
Tak, tu jest jak wewnatrz egzotycznego filmu...
-
świetny klimat:) Ja się tu lepiej czuję niż w super eleganckich ulicach tzw. Zachodu....
-
istna perełka:)
-
Pewnie jest wiele gatunkow...
-
Widocznie im to jakos nie przeszkadza :-)
-
tak w ciągu dnia w słońcu? Myślałem, że go unikają i wolą cień... Ciekawe:)
-
dobrze, że przynajmniej osobny pas jest:)
-
Dropik białobrzuchy - taka jest polska nazwa
-
Niedawno czytałem Twój Madagaskar gdzie dziwiło mnie określenie "Ósmy kontynent świata" które jakoś mi nie pasowało do mojej wiedzy o świecie, z kolei w tej publikacji idealnie by pasowało, bo nie bez kozery o Indiach mówi się (jak najbardziej słusznie) że to subkontynent. Kraj długi i szeroki, z masą ludzi, języków, religii i regionów, geograficznie i kulturowo bardzo zróżnicowany to jedno z moich największych marzeń podróżniczych. Zazdroszczę podróży i możliwości ujrzenia choć skrawka tego niesamowitego kraju. Mam nadzieję, że Indie Was zafascynowały i jeszcze ni raz tam wrócicie, bo zdecydowanie jest po co wracać:)
Co do relacji, to bardzo mi się podobała, chyba jedna z najlepszych jakie dotychczas czytałem:) Dużo ciekawostek, fajnie przedstawione poszczególne etapy podróży, zaznaczenie poszczególnych celów turystycznych i warte uwagi wrażenia z pobytu to wielki atut tej publikacji. Świetnie komponuje się z masą pięknych zdjęć, choć jak zawsze widziałbym i chciałbym tu dwa razy tyle zdjęć, bo takich ciekawych i pięknych Indii chciałoby się zdecydowanie więcej:)
P.S. Czekam na zapowiadany film:)) -
aloe bogactwo form i kolorów! Cudeńko! Tutaj nic tylko cykać fotki trzeba!
-
Tak, tu jest jak wewnatrz egzotycznego filmu...
-
świetny klimat:) Ja się tu lepiej czuję niż w super eleganckich ulicach tzw. Zachodu....
-
istna perełka:)
-
Pewnie jest wiele gatunkow...
-
Widocznie im to jakos nie przeszkadza :-)
-
tak w ciągu dnia w słońcu? Myślałem, że go unikają i wolą cień... Ciekawe:)
-
dobrze, że przynajmniej osobny pas jest:)