Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 308

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. syfon56
    syfon56 (21.08.2013 20:44)
    Lubię takie klimaty.
  2. pan_hons
    pan_hons (21.08.2013 17:16)
    http://kolumber.pl/photos/show/place:1772061/page:185#comment435258
  3. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 23:08)
    Nie wiedziałem o tych filmach, tak więc tym bardziej dziękuję Ci za to, że się pojawi filmik:) Miło mi bardzo:) Smoku, zobacz kto dziś powrócił na Kolumbera po naszej interwencji:)
  4. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 23:05)
    Aha, zapomniałem dodać, gratuluję pomysłu na (niebanalne) spędzenie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku:) To musiało być ciekawe lecieć do Kraju Nieskończenie Wielu Bogów właśnie w tym czasie:)
  5. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 23:03)
    ano, tak można powiedzieć:)
  6. s.wawelski
    s.wawelski (20.08.2013 21:28)
    Historia wiec zatoczyla kolo po swiata polowicy... :-)
  7. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 20:51)
    ano widać że ogromna!
  8. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 20:51)
    właśnie wysokiej wilgotności powietrza i jednocześnie wysokiej temperatury chciałbym uniknąć po doświadczeniach z Chinami...
  9. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 20:48)
    pełna zgoda. Ten zwyczaj wziął się po prostu z Bliskiego Wschodu, gdzie tak kobiety się ubierały chadzając publicznie. Potem przeszedł do chrześcijaństwa, ale pozostał tylko w prawosławiu (i to w okrojonej formie) a potem dopiero został zaadaptowany w islamie, który właśnie narodził się na Bliskim Wschodzie.
  10. pan_hons
    pan_hons (20.08.2013 20:40)
    dlatego chyba lepiej tam jeździć na motorze, wtedy się wyprzedzi a i na pewno potem przegoni takie "bydle" na drodze:)