Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 295
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Rewelacja :) Ja nie miałam tyle szczęścia, widziałam orangutany w Sepiloku - w ogóle nie zbliżały się do ludzi :)
-
Z przyjemnością zapoznam się z relacją z Indonezji , nie miałam jeszcze okazji jej czytać. W planie mamy Jawę: Yogyakarta i okolice, Bromo, Kawah Ijen, Bali , Lombok, Rincę, Komodo, Kanawę :) Plan nadal powstaje, więc to wstępny zarys. Nie moge się już doczekać.
-
Bardzo Ci dziękuje za miły komentarz, który zresztą pokazuje wnikliwość jego Autora :)
rzeczywiście Azja to miejsce które na prawdę mnie pociąga. Mapka powoli się zapełnia - kolejne punkty już niedługo - powoli przygotowuję się do podbicia Indonezji :)
-
Nie musi przenosic duzych obciazen :-)
-
Zgadzam sie z Toba, ze to miejsce ma niezwykle duzo czaru i jest prawdziwa perelka...
-
Sprawiają wrażenie solidnych :)) - też widziałam takie rusztowania, to chyba u nich standard.
-
Dla mnie Inle to najpiękniejsze miejsce w Birmie.
-
Imponująca mapa podróży :))
-
Dzięki za miłe powitanie :) pozdrawiam serdecznie
-
Smoku:) Dzięki za czas poświęcony Petersburgowi:) Wkrótce zajrzę do Twojej galerii, bo na najbliższe 6 tygodni zakończyłam wojaże. Pozdrawiam serdecznie:)
-
Rewelacja :) Ja nie miałam tyle szczęścia, widziałam orangutany w Sepiloku - w ogóle nie zbliżały się do ludzi :)
-
Z przyjemnością zapoznam się z relacją z Indonezji , nie miałam jeszcze okazji jej czytać. W planie mamy Jawę: Yogyakarta i okolice, Bromo, Kawah Ijen, Bali , Lombok, Rincę, Komodo, Kanawę :) Plan nadal powstaje, więc to wstępny zarys. Nie moge się już doczekać.
-
Bardzo Ci dziękuje za miły komentarz, który zresztą pokazuje wnikliwość jego Autora :)
rzeczywiście Azja to miejsce które na prawdę mnie pociąga. Mapka powoli się zapełnia - kolejne punkty już niedługo - powoli przygotowuję się do podbicia Indonezji :) -
Nie musi przenosic duzych obciazen :-)
-
Zgadzam sie z Toba, ze to miejsce ma niezwykle duzo czaru i jest prawdziwa perelka...
-
Sprawiają wrażenie solidnych :)) - też widziałam takie rusztowania, to chyba u nich standard.
-
Dla mnie Inle to najpiękniejsze miejsce w Birmie.
-
Imponująca mapa podróży :))
-
Dzięki za miłe powitanie :) pozdrawiam serdecznie
-
Smoku:) Dzięki za czas poświęcony Petersburgowi:) Wkrótce zajrzę do Twojej galerii, bo na najbliższe 6 tygodni zakończyłam wojaże. Pozdrawiam serdecznie:)