Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 295

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. calisto
    calisto (26.08.2013 16:15)
    Rewelacja :) Ja nie miałam tyle szczęścia, widziałam orangutany w Sepiloku - w ogóle nie zbliżały się do ludzi :)
  2. calisto
    calisto (26.08.2013 15:45)
    Z przyjemnością zapoznam się z relacją z Indonezji , nie miałam jeszcze okazji jej czytać. W planie mamy Jawę: Yogyakarta i okolice, Bromo, Kawah Ijen, Bali , Lombok, Rincę, Komodo, Kanawę :) Plan nadal powstaje, więc to wstępny zarys. Nie moge się już doczekać.
  3. calisto
    calisto (26.08.2013 15:31)
    Bardzo Ci dziękuje za miły komentarz, który zresztą pokazuje wnikliwość jego Autora :)
    rzeczywiście Azja to miejsce które na prawdę mnie pociąga. Mapka powoli się zapełnia - kolejne punkty już niedługo - powoli przygotowuję się do podbicia Indonezji :)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2013 15:14)
    Nie musi przenosic duzych obciazen :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2013 15:12)
    Zgadzam sie z Toba, ze to miejsce ma niezwykle duzo czaru i jest prawdziwa perelka...
  6. calisto
    calisto (26.08.2013 13:41)
    Sprawiają wrażenie solidnych :)) - też widziałam takie rusztowania, to chyba u nich standard.
  7. calisto
    calisto (26.08.2013 11:55)
    Dla mnie Inle to najpiękniejsze miejsce w Birmie.
  8. calisto
    calisto (26.08.2013 11:54)
    Imponująca mapa podróży :))
  9. calisto
    calisto (26.08.2013 11:53)
    Dzięki za miłe powitanie :) pozdrawiam serdecznie
  10. jolrop
    jolrop (25.08.2013 21:58)
    Smoku:) Dzięki za czas poświęcony Petersburgowi:) Wkrótce zajrzę do Twojej galerii, bo na najbliższe 6 tygodni zakończyłam wojaże. Pozdrawiam serdecznie:)