Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 294

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. teka59
    teka59 (26.08.2013 23:19)
    Witaj, dziękuję za zainteresowanie Riwierą Smoku. Potem była praca,praca i urlop jak zwykle nad Bałtykiem...a z tęsknoty za górami na zakończenie udał nam się krótki wypad na Pogórze Śląskie... serdecznie pozdrawiam.
  2. milusie1
    milusie1 (26.08.2013 22:18)
    plusik już jest ale jeszcze dużo przyjemności mnie czeka, opisy i zdjęcia przepiękne
  3. irena2005n
    irena2005n (26.08.2013 20:07)
    wersja fitness...
  4. irena2005n
    irena2005n (26.08.2013 20:04)
    nawet bardzo...
  5. a_evermind
    a_evermind (26.08.2013 19:58)
    Piękne są te Twoje podróże, super opisy i wspaniałe zdjęcia. Można powiedzieć, że świat leży u Twych stóp! :)
    Pozdrawiam i na pewno tu wrócę :)
  6. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2013 17:13)
    Z tego, co rozumiem, to te niezwykle zwierzeta mozna spotkac dziko zyjace jedynie w dwoch miejscach na swiecie: wlasnie na Borneo i na Sumatrze...
  7. calisto
    calisto (26.08.2013 16:56)
    cóż za spostrzegawczość :))- Nowy Świat i Stary Świat. Po prostu Świat mnie pociąga :)
  8. calisto
    calisto (26.08.2013 16:49)
    Ja akurat widziałam orangutany w Malezyjskiej części Borneo, w prowincji Sabah. Te stworzenia są niesamowite. A maluchy po prostu urocze :)
  9. calisto
    calisto (26.08.2013 16:43)
    heheh "plusem takiego stanu rzeczy były niskie ceny za przelot i pobyt" - podobnie sobie tłumaczyłam wyjazd dzień po trzęsieniu ziemi w Birmie i zamieszki w BKK :))
    Wciągająca relacja i piękna podróż.
  10. s.wawelski
    s.wawelski (26.08.2013 16:21)
    Nasza frajda z orangutanami trwala 2 dni. W tym czasie odwiedzilismy 2 rozne osrodki, w ktorych mozna spotkac te sympatyczne malpiszony. To byl jeden z gwozdzi programu naszej podrozy po Indonezji.