Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 294
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Witaj, dziękuję za zainteresowanie Riwierą Smoku. Potem była praca,praca i urlop jak zwykle nad Bałtykiem...a z tęsknoty za górami na zakończenie udał nam się krótki wypad na Pogórze Śląskie... serdecznie pozdrawiam.
-
plusik już jest ale jeszcze dużo przyjemności mnie czeka, opisy i zdjęcia przepiękne
-
wersja fitness...
-
nawet bardzo...
-
Piękne są te Twoje podróże, super opisy i wspaniałe zdjęcia. Można powiedzieć, że świat leży u Twych stóp! :)
Pozdrawiam i na pewno tu wrócę :)
-
Z tego, co rozumiem, to te niezwykle zwierzeta mozna spotkac dziko zyjace jedynie w dwoch miejscach na swiecie: wlasnie na Borneo i na Sumatrze...
-
cóż za spostrzegawczość :))- Nowy Świat i Stary Świat. Po prostu Świat mnie pociąga :)
-
Ja akurat widziałam orangutany w Malezyjskiej części Borneo, w prowincji Sabah. Te stworzenia są niesamowite. A maluchy po prostu urocze :)
-
heheh "plusem takiego stanu rzeczy były niskie ceny za przelot i pobyt" - podobnie sobie tłumaczyłam wyjazd dzień po trzęsieniu ziemi w Birmie i zamieszki w BKK :))
Wciągająca relacja i piękna podróż.
-
Nasza frajda z orangutanami trwala 2 dni. W tym czasie odwiedzilismy 2 rozne osrodki, w ktorych mozna spotkac te sympatyczne malpiszony. To byl jeden z gwozdzi programu naszej podrozy po Indonezji.
-
Witaj, dziękuję za zainteresowanie Riwierą Smoku. Potem była praca,praca i urlop jak zwykle nad Bałtykiem...a z tęsknoty za górami na zakończenie udał nam się krótki wypad na Pogórze Śląskie... serdecznie pozdrawiam.
-
plusik już jest ale jeszcze dużo przyjemności mnie czeka, opisy i zdjęcia przepiękne
-
wersja fitness...
-
nawet bardzo...
-
Piękne są te Twoje podróże, super opisy i wspaniałe zdjęcia. Można powiedzieć, że świat leży u Twych stóp! :)
Pozdrawiam i na pewno tu wrócę :) -
Z tego, co rozumiem, to te niezwykle zwierzeta mozna spotkac dziko zyjace jedynie w dwoch miejscach na swiecie: wlasnie na Borneo i na Sumatrze...
-
cóż za spostrzegawczość :))- Nowy Świat i Stary Świat. Po prostu Świat mnie pociąga :)
-
Ja akurat widziałam orangutany w Malezyjskiej części Borneo, w prowincji Sabah. Te stworzenia są niesamowite. A maluchy po prostu urocze :)
-
heheh "plusem takiego stanu rzeczy były niskie ceny za przelot i pobyt" - podobnie sobie tłumaczyłam wyjazd dzień po trzęsieniu ziemi w Birmie i zamieszki w BKK :))
Wciągająca relacja i piękna podróż. -
Nasza frajda z orangutanami trwala 2 dni. W tym czasie odwiedzilismy 2 rozne osrodki, w ktorych mozna spotkac te sympatyczne malpiszony. To byl jeden z gwozdzi programu naszej podrozy po Indonezji.