Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 297

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 18:03)
    Obejrzałem i przeczytałem całość i bardzo mi się podobało:) Podróż do krajów i miejsc z moich marzeń:) Każdy kraj trochę podobny, ale jakże inny, a każdy mógłby być celem samym w sobie na osobną miesięczną wyprawę. Wy jak rozumiem w zimę macie mało czasu, więc trzeba było się spieszyć i trochę poskakać samolotami, co zmienia dosyć formułę podróży, ale czasem tak trzeba. Fakt, że udało wam się obejrzeć wiele cudnych miejsc i to jest najważniejsze. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócicie aby poznać bliżej te kraje, bo wiem, że zasługują na to:)

    Co do relacji to wspaniała, świetny tekst, barwny, okraszony wieloma ciekawostkami, dobrze przedstawiający klimat poszczególnych miejsc odwiedzanych na trasie i co najważniejsze zachęcający do wyprawy. Na pewno przyda się każdemu, kto myśli o wyprawie w te strony świata:) Zdjęcia jak zawsze cudne, i ludzie, i zabytki, i życie codzienne i wspaniałe świątynie:) Dobrze, że pogodę mieliście fajną, tzn. nie było pochmurnego nieba i deszczu. Pora sucha jest jednak najlepszym czasem na odwiedziny Azji Południowo-Wschodniej:) Bardzo miło spędziłem czas w Twej podróży:) Super! Pozdrawiam!

    P.S. Widzę, że udało Ci się przybliżyć do Bajkału i kolei transsyberyjskiej:) Może kiedyś będziesz jeszcze bliżej czego Ci życzę Smoku...:)
  2. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 17:54)
    lubię gdy są ukazywane takie detale:)
  3. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 17:54)
    piękne bestie!
  4. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 17:52)
    jak najbardziej - to musiało Ci się tutaj bardzo podobać, znane klimaty:)
  5. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 17:50)
    słynne miejsce znane z wielu zdjęć:)
  6. s.wawelski
    s.wawelski (23.08.2013 17:49)
    Na tym tez polega magia tego miejsca. W duzej mierze mierze tej magii dodaje tajemniczosc tamtych czasow, ktorych legenda czesto miesza sie z historia. Widze tu duze podobienstwo do zagubionych w dzungli miast Mesoameryki...
  7. s.wawelski
    s.wawelski (23.08.2013 17:46)
    Jest duza szansa, ze wiecej z nich odnowiono...
  8. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 17:35)
    też tak pomyślałem, że to taka paradna łódź na jakieś święta, idealnie się do tego nadaje
  9. s.wawelski
    s.wawelski (23.08.2013 17:33)
    Do tego wlasnie czasami sluza ludzie na zdjeciach :-)
  10. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 17:20)
    srodzy "panowie", z takimi lepiej nie zadzierać:)