Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 293

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:05)
    w dwuszeregu :)
  2. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 20:57)
    Cie choroba...
  3. iwonka55h
    iwonka55h (30.08.2013 20:56)
    Smoku, jeszcze powrócę....tymczasem....
  4. iwonka55h
    iwonka55h (30.08.2013 20:55)
    o co im poszło ?
    pewnie o kobietę....
  5. iwonka55h
    iwonka55h (30.08.2013 20:53)
    żyrafa jest wyższa, ale tylko dlatego, że wyżyej stoi...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (30.08.2013 20:50)
    z lotu ptaka, czyli helikoptera, zupełnie inaczej wygląda...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (30.08.2013 20:48)
    to prawda - widok imponujący....
  8. iwonka55h
    iwonka55h (30.08.2013 20:47)
    ziemią też trzęsło?
  9. 23slawo
    23slawo (30.08.2013 10:17)
    Witaj,
    Dziękuję za spacer ulicami Berlina. Wyjazd był indywidualny i tempo zwiedzania zależało tylko od nas. Odwiedziliśmy główne punkty na turystycznej mapie stolicy Niemiec.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (29.08.2013 19:05)
    Smoku, nie miałam łączności ze światem od pamiętnego wieczoru w Kórniku....właśnie odebrałam kompika od naprawy.
    pozdrawiam z Pyrlandii...