Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 292

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 21:18)
    Tak :-) Dzieki temu widac dobrze skale wielkosci.
  2. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:18)
    Aga, Ty też możesz popływać 2 morzu...
  3. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:16)
    Wielkość robiła wrażenie?
  4. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 21:15)
    Tak, tak, dlatego postanowilem stracic troche pieniedzy na te przyjemnosc...
  5. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:14)
    O, tu aura znowu Ci się podłożyła...
  6. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 21:13)
    :-)
  7. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:12)
    +
  8. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:10)
    tyż piknie
  9. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:08)
    Aura Ci pozuje do zdjęć...
  10. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 21:08)
    Nic nie czulem :-)