Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 291

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 21:28)
    W sloncu tego dnia bylo jakies 22C, ale w cienu jak zawial wiatr od morza, to sweterek byl mile widziany :-)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 21:26)
    Zrobilo sie samo :-)
  3. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:26)
    Wygląda, że tam jest ciepło.
  4. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 21:25)
    Oj robila :-)
  5. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:24)
    Ładne zdjęcie.
  6. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 21:24)
    Chyba tak, bo je od czasu do czasu ponoc stara sie zrzucic.
  7. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:22)
    Niczym ptak.
  8. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 21:22)
    Codziennie o swicie mielsmy taki widok z naszego pokoju...
  9. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 21:21)
    Guciu w ładnym miejscu mieszka :-)
  10. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:20)
    Ciekawe, czy te skorupiaki na ciele mu dokuczają.