Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 291
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
W sloncu tego dnia bylo jakies 22C, ale w cienu jak zawial wiatr od morza, to sweterek byl mile widziany :-)
-
Zrobilo sie samo :-)
-
Wygląda, że tam jest ciepło.
-
Oj robila :-)
-
Ładne zdjęcie.
-
Chyba tak, bo je od czasu do czasu ponoc stara sie zrzucic.
-
Niczym ptak.
-
Codziennie o swicie mielsmy taki widok z naszego pokoju...
-
Guciu w ładnym miejscu mieszka :-)
-
Ciekawe, czy te skorupiaki na ciele mu dokuczają.
-
W sloncu tego dnia bylo jakies 22C, ale w cienu jak zawial wiatr od morza, to sweterek byl mile widziany :-)
-
Zrobilo sie samo :-)
-
Wygląda, że tam jest ciepło.
-
Oj robila :-)
-
Ładne zdjęcie.
-
Chyba tak, bo je od czasu do czasu ponoc stara sie zrzucic.
-
Niczym ptak.
-
Codziennie o swicie mielsmy taki widok z naszego pokoju...
-
Guciu w ładnym miejscu mieszka :-)
-
Ciekawe, czy te skorupiaki na ciele mu dokuczają.
