Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 290

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:47)
    Malownicze tło. Słychać, jak biegną?
  2. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 21:45)
    :-)
  3. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:44)
    Jak dobrze, że my już nie musimy tak się stołować...
  4. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 21:37)
    To jest mlody samiec. Jeszcze mu nie urosl...
  5. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 21:36)
    To jeszcze wciaz glowa :-)
  6. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:35)
    Ma mniejszy róg niż tamta samica.
  7. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:33)
    Toto ma uszy na karku?
  8. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:30)
    Tej krowy bym nie wydoił.
  9. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 21:29)
    Bylismy tu z Guciem...
  10. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:28)
    Tak tam siedzieć i kontemplować...