Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 289

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 22:35)
    Ładne zwierzę i uśmiech do zdjęcia :)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 22:29)
    Hej! Bo to jest Afryka :-)
  3. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 22:27)
    Wygląda zupełnie jak Afryka...
  4. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 22:25)
    Dzika natura :-) Nie ma tu wkladu czlowieka...
  5. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 22:24)
    Poczulbys to niezle na skorze :-)
  6. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 22:16)
    Przyjechało świeże mięsko,
  7. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 22:07)
    Jak nie z tej epoki!
  8. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:59)
    A gdyby tak wejść pod ten prysznic?...
  9. ej-to-ja
    ej-to-ja (30.08.2013 21:57)
    Kto projektował ten ogród?
  10. s.wawelski
    s.wawelski (30.08.2013 21:49)
    Slychac... Albo jest to miekkie tupanie, albo lamanie galezi...