Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 282
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
-
brakuje tu jeszcze zdjęcia Malva pudding ;)
-
Widzisz Smoku jakich masz uważnych "oglądaczy" ? ;)
-
No, to wiadomo... :-)
-
a kto ładniejszy ? ...;)
-
Bardzo dziękuję Tomku za wizytę w Gruzji.
Pozdrawiam Tadek
-
Witaj Tomku jeszcze z Erywania. Bardzo dziękuję za wiele punktów.
Pozdrawiam tadek
-
Tomku, dzięki za zerkniecie i zapraszam na dłuższą polską wizytę:)
-
...bardzo dziękuję za poznańskie odwiedziny i pozdrawiam serdecznie....
-
Dziękuję, Smoku, za podróż moimi śladami po bliskiej Ci Galicji. Dziękuję także za wszystkie komentarze i plusy. Pozdrawiam.
-
brakuje tu jeszcze zdjęcia Malva pudding ;)
-
Widzisz Smoku jakich masz uważnych "oglądaczy" ? ;)
-
No, to wiadomo... :-)
-
a kto ładniejszy ? ...;)
-
Bardzo dziękuję Tomku za wizytę w Gruzji.
Pozdrawiam Tadek -
Witaj Tomku jeszcze z Erywania. Bardzo dziękuję za wiele punktów.
Pozdrawiam tadek -
Tomku, dzięki za zerkniecie i zapraszam na dłuższą polską wizytę:)
-
...bardzo dziękuję za poznańskie odwiedziny i pozdrawiam serdecznie....
-
Dziękuję, Smoku, za podróż moimi śladami po bliskiej Ci Galicji. Dziękuję także za wszystkie komentarze i plusy. Pozdrawiam.

http://kolumber.pl/photos/show/golist:141911/page:210