Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 282

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. treize
    treize (16.09.2013 21:19)
    pamiętam,że widziałam podobne zdjęcie u bartka_sleczki:

    http://kolumber.pl/photos/show/golist:141911/page:210
  2. treize
    treize (16.09.2013 21:15)
    brakuje tu jeszcze zdjęcia Malva pudding ;)
  3. treize
    treize (16.09.2013 21:13)
    Widzisz Smoku jakich masz uważnych "oglądaczy" ? ;)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (15.09.2013 21:18)
    No, to wiadomo... :-)
  5. treize
    treize (15.09.2013 20:39)
    a kto ładniejszy ? ...;)
  6. turysta1310
    turysta1310 (15.09.2013 10:30)
    Bardzo dziękuję Tomku za wizytę w Gruzji.

    Pozdrawiam Tadek
  7. turysta1310
    turysta1310 (12.09.2013 21:23)
    Witaj Tomku jeszcze z Erywania. Bardzo dziękuję za wiele punktów.

    Pozdrawiam tadek
  8. bkrystina
    bkrystina (12.09.2013 8:18)
    Tomku, dzięki za zerkniecie i zapraszam na dłuższą polską wizytę:)
  9. irena2005n
    irena2005n (11.09.2013 23:14)
    ...bardzo dziękuję za poznańskie odwiedziny i pozdrawiam serdecznie....
  10. lmichorowski
    lmichorowski (11.09.2013 19:16)
    Dziękuję, Smoku, za podróż moimi śladami po bliskiej Ci Galicji. Dziękuję także za wszystkie komentarze i plusy. Pozdrawiam.