Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 284
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
ale te antylopy malutkie, a moze te slonie to olbrzymy
-
widac ze calkiem powaznie wzieli sie za kly
-
eeeeeeeee to fotomontarz :-)))))
-
pomysl z helikopterem przedni i niezapomniany, przez to i widoki ciekawsze jak u innych
-
prog tych wodospadow jest naprawde zaskakujacy poprostu rzeka ginie w rozpadlinie i co dalej???
dobrze ze jest most to juz widze dokad plynie.
-
Smoku dziekuje za odwiedziny --moje marzenia o Alasce na razie sie rozwialy ( finanse), a tegoroczny urlop podzielony zostal miedzy Polske i Puerto Valarta- jak uporzadkuje zdjcia to moze kilka tu umieszcze
-
martwi mnie to, że kapelusz widzę a Marioli niet....
-
Historia byla taka, ze jechalismy otwartym samochodem i Mariola sie na chwile zagapila i galezie zmiotly jej kapelusz z glowy...
-
Poprosilem go ladnie... :-)
-
no to powróciłam: podziwiam, zazdraszczam, prawdziwa uczta dla czytelnika, dzięki.
-
ale te antylopy malutkie, a moze te slonie to olbrzymy
-
widac ze calkiem powaznie wzieli sie za kly
-
eeeeeeeee to fotomontarz :-)))))
-
pomysl z helikopterem przedni i niezapomniany, przez to i widoki ciekawsze jak u innych
-
prog tych wodospadow jest naprawde zaskakujacy poprostu rzeka ginie w rozpadlinie i co dalej???
dobrze ze jest most to juz widze dokad plynie. -
Smoku dziekuje za odwiedziny --moje marzenia o Alasce na razie sie rozwialy ( finanse), a tegoroczny urlop podzielony zostal miedzy Polske i Puerto Valarta- jak uporzadkuje zdjcia to moze kilka tu umieszcze
-
martwi mnie to, że kapelusz widzę a Marioli niet....
-
Historia byla taka, ze jechalismy otwartym samochodem i Mariola sie na chwile zagapila i galezie zmiotly jej kapelusz z glowy...
-
Poprosilem go ladnie... :-)
-
no to powróciłam: podziwiam, zazdraszczam, prawdziwa uczta dla czytelnika, dzięki.