Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 284

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. koziolkipoz
    koziolkipoz (06.09.2013 21:23)
    ale te antylopy malutkie, a moze te slonie to olbrzymy
  2. koziolkipoz
    koziolkipoz (06.09.2013 21:20)
    widac ze calkiem powaznie wzieli sie za kly
  3. koziolkipoz
    koziolkipoz (06.09.2013 21:18)
    eeeeeeeee to fotomontarz :-)))))
  4. koziolkipoz
    koziolkipoz (06.09.2013 21:16)
    pomysl z helikopterem przedni i niezapomniany, przez to i widoki ciekawsze jak u innych
  5. koziolkipoz
    koziolkipoz (06.09.2013 21:13)
    prog tych wodospadow jest naprawde zaskakujacy poprostu rzeka ginie w rozpadlinie i co dalej???
    dobrze ze jest most to juz widze dokad plynie.
  6. koziolkipoz
    koziolkipoz (06.09.2013 21:04)
    Smoku dziekuje za odwiedziny --moje marzenia o Alasce na razie sie rozwialy ( finanse), a tegoroczny urlop podzielony zostal miedzy Polske i Puerto Valarta- jak uporzadkuje zdjcia to moze kilka tu umieszcze
  7. iwonka55h
    iwonka55h (04.09.2013 21:50)
    martwi mnie to, że kapelusz widzę a Marioli niet....
  8. s.wawelski
    s.wawelski (04.09.2013 15:14)
    Historia byla taka, ze jechalismy otwartym samochodem i Mariola sie na chwile zagapila i galezie zmiotly jej kapelusz z glowy...
  9. s.wawelski
    s.wawelski (04.09.2013 15:06)
    Poprosilem go ladnie... :-)
  10. iwonka55h
    iwonka55h (04.09.2013 11:01)
    no to powróciłam: podziwiam, zazdraszczam, prawdziwa uczta dla czytelnika, dzięki.