Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 280

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. hooltayka
    hooltayka (20.09.2013 15:57)
    Tomku,widzę,że zawitałeś i na Lombok.
    Wyspa mniej znana ,niż Bali.
    Bali jest potwornie skomercjalizowana,Lombok jeszcze nie.
    Ale cudowna do zwiedzania i odpoczynku.
    Byliśmy tam około 10 dni,wyspę zwiedzaliśmy wypożyczonym samochodem.
    Dziękuję-)
  2. hooltayka
    hooltayka (20.09.2013 15:16)
    Tomek,dzięki,że wróciłeś do moich podróży.
    Jawa to dla mnie przepiękna wyspa,bo wulkany mają w sobie coś tajemniczego.
    Dodatkowo wspaniałe świątynie.
    Pozdrowienia-)
  3. treize
    treize (19.09.2013 21:43)
    Cześć Smoku !
    Jak widzisz, dawkuję sobie Twoją ostatnią podróż ( z wiadomych względów ).Zauważyłam,że w opisach co jakiś czas GPS sprawia Wam jakieś niespodzianki. O ile mnie pamięć nie myli, podobnie było w Andaluzji...;)
    Uroki techniki :D
    Ale.... nie ma tego,co by na dobre nie wyszło. Ja, dzięki pomyłce GPS -a zwiedziłam kawałek Szwajcarii i Genewę ;)
    Z ostatnim etapem Twojej fascynującej podróży zapoznam się niebawem :)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (19.09.2013 21:18)
    W Afryce ( i nie tylko tam) zwykle niczego sie nie ja jesli czlowiek nie jest na 100% obeznany z tą roslina.
  5. treize
    treize (19.09.2013 21:16)
    Wyczytałam,że drzewo traci liście na okres zimowy i pozostaje gołe przez 4 - 5 miesięcy.Po tym czasie
    pokrywa się pięknymi,czerwonymi kwiatami.Natomiast nasiona są śmiertelnie trujące ( coś, jak kurara ).
  6. s.wawelski
    s.wawelski (19.09.2013 21:09)
    ...i to jeszcze popija...
  7. treize
    treize (19.09.2013 21:07)
    a co tam lew,grunt,że żyrafa tak blisko ...;)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (19.09.2013 21:06)
    Wreszcie, po 11 latach... :-)
  9. treize
    treize (19.09.2013 21:05)
    spełnione marzenie ;)
  10. romalak
    romalak (19.09.2013 19:20)
    Dziękuję za wizyte w moich skromnych progach