Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 280
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
-
Tomek,dzięki,że wróciłeś do moich podróży.
Jawa to dla mnie przepiękna wyspa,bo wulkany mają w sobie coś tajemniczego.
Dodatkowo wspaniałe świątynie.
Pozdrowienia-)
-
Cześć Smoku !
Jak widzisz, dawkuję sobie Twoją ostatnią podróż ( z wiadomych względów ).Zauważyłam,że w opisach co jakiś czas GPS sprawia Wam jakieś niespodzianki. O ile mnie pamięć nie myli, podobnie było w Andaluzji...;)
Uroki techniki :D
Ale.... nie ma tego,co by na dobre nie wyszło. Ja, dzięki pomyłce GPS -a zwiedziłam kawałek Szwajcarii i Genewę ;)
Z ostatnim etapem Twojej fascynującej podróży zapoznam się niebawem :)
-
W Afryce ( i nie tylko tam) zwykle niczego sie nie ja jesli czlowiek nie jest na 100% obeznany z tą roslina.
-
Wyczytałam,że drzewo traci liście na okres zimowy i pozostaje gołe przez 4 - 5 miesięcy.Po tym czasie
pokrywa się pięknymi,czerwonymi kwiatami.Natomiast nasiona są śmiertelnie trujące ( coś, jak kurara ).
-
...i to jeszcze popija...
-
a co tam lew,grunt,że żyrafa tak blisko ...;)
-
Wreszcie, po 11 latach... :-)
-
spełnione marzenie ;)
-
Dziękuję za wizyte w moich skromnych progach
-
Tomek,dzięki,że wróciłeś do moich podróży.
Jawa to dla mnie przepiękna wyspa,bo wulkany mają w sobie coś tajemniczego.
Dodatkowo wspaniałe świątynie.
Pozdrowienia-) -
Cześć Smoku !
Jak widzisz, dawkuję sobie Twoją ostatnią podróż ( z wiadomych względów ).Zauważyłam,że w opisach co jakiś czas GPS sprawia Wam jakieś niespodzianki. O ile mnie pamięć nie myli, podobnie było w Andaluzji...;)
Uroki techniki :D
Ale.... nie ma tego,co by na dobre nie wyszło. Ja, dzięki pomyłce GPS -a zwiedziłam kawałek Szwajcarii i Genewę ;)
Z ostatnim etapem Twojej fascynującej podróży zapoznam się niebawem :)
-
W Afryce ( i nie tylko tam) zwykle niczego sie nie ja jesli czlowiek nie jest na 100% obeznany z tą roslina.
-
Wyczytałam,że drzewo traci liście na okres zimowy i pozostaje gołe przez 4 - 5 miesięcy.Po tym czasie
pokrywa się pięknymi,czerwonymi kwiatami.Natomiast nasiona są śmiertelnie trujące ( coś, jak kurara ). -
...i to jeszcze popija...
-
a co tam lew,grunt,że żyrafa tak blisko ...;)
-
Wreszcie, po 11 latach... :-)
-
spełnione marzenie ;)
-
Dziękuję za wizyte w moich skromnych progach

Wyspa mniej znana ,niż Bali.
Bali jest potwornie skomercjalizowana,Lombok jeszcze nie.
Ale cudowna do zwiedzania i odpoczynku.
Byliśmy tam około 10 dni,wyspę zwiedzaliśmy wypożyczonym samochodem.
Dziękuję-)